Reklama

Mikołaj z Janowa Podlaskiego potrzebuje naszej pomocy

Trwa zbiórka pieniędzy potrzebnych na leczenie Mikołaja Łyczewskiego. Rodzice i sam Mikołaj to mieszkańcy Janowa Podlaskiego. Mikołaj uczęszcza do przedszkola Wspólny Świat w Białej Podlaskiej i ma 7 lat. – W związku z autyzmem Mikołaja i jego trudnymi zachowaniami zdecydowaliśmy się na leczenie komórkami macierzystymi niestety terapia ta jest poza naszym zasięgiem finansowym dlatego tez jest zorganizowana zbiórka przez fundacje #siępomaga. – pisze do nas mama Mikołaja – Kinga Adamiuk Łyczewska i prosi ludzi dobrej woli o wsparcie.

link: pomoc dla Mikołaja


materiał: nadesłany przez czytelnika
tekst: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XVII edycja Gali Charytatywnej New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” (zaproszenie)

W sobotę 18 stycznia 2020 już po raz XVII odbędzie się Gala Charytatywno – Noworoczna New Year’s Party 2020 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Gala odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” w Siedlcach (ul. Sienkiewicza 63), początek o godz. 17:00

Czytaj więcej »

Reklama