Reklama

Biała Podlaska: Wielka wyżerka na Placu Wolności (galeria)

Pod patronatem Miasta Biała Podlaska i blogu Street Food Polska zjechały podczas ostatniego weekendu do miasta nad Krzną żarciowozy. Miłośnicy ulicznej wyżerki postanowili od piątku do niedzieli wystawić swoje kramiki na kółkach i zaproponować bialczanom wszystko to co najlepsze i najsmaczniejsze z budek i kramików na kółkach. Ważne! Nie należy mylić street foodów z fast foodem!

Street Food Polska to blog który na bieżąco wyrusza w Polskę, aby śledzić nowe trendy w ulicznej gastronomii. Robi to znakomicie. Recenzje i teksty są pisane na wysokim poziomie. Ten blog to ułatwienie dla ludzi, którzy chcą zjeść dobrze i tanio. Począwszy od hamburgerów, a skończywszy na kebabach i sushi. Polecamy!”

LINK streetfoodpolska


materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: 190 tys zł na koncie WOŚP! A to jeszcze nie koniec! (film) (galeria)

Lato w środku zimy! To w sercach! Wczoraj, 12 stycznia zagrała WOŚP! Bialski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy mieścił się w Urzędzie Miasta przy Placu Wolności. 28. Finał odbywał się pod hasłem „Wiatr w żagle”. Późną nocą podliczono niedzielną zbiórkę kilkuset wolontariuszy którzy kwestowali do puszek. Zebrano prawie 190 i pół tysiąca złotych. A to jeszcze nie koniec!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Święta tuż, tuż… Jarmark Bożonarodzeniowy (galeria)

Za kilka dni tysiące rodaków usiądzie do wigilijnego stołu, aby w towarzystwie najbliższych móc przełamać się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze, krzepiące serce życzenia. 21 grudnia Bialskie Centrum Kultury przygotowało na placu Wolności efektowni jarmark bożonarodzeniowy. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu wystawców z różnych stron kraju. Oferta, którą zaproponowali bialczanom, spełniała najbardziej wybredne wymagania.

Czytaj więcej »

Reklama