Reklama

Biała Podlaska: Ważne! Od 29 lipca nowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Garncarskiej i Zamkowej

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że od dnia 29 lipca 2019 r. zaczyna obowiązywać nowa stała organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Garncarskiej i Zamkowej, zgodnie z którą z podporządkowanej ul. Garncarskiej wjeżdżając na ul. Zamkową będzie można skręcić jedynie w prawo. 

materiał: Biała Podlaska miasto
info / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Uwaga! Powstaje tymczasowe rondo na skrzyżowaniu Łomaskiej i Kolejowej!

W związku z planowaną budową dojazdów do tunelu na przejeździe kolejowo – drogowym kategorii „A” w km 171,369 linii kolejowej nr 2 w ciągu drogi wojewódzkiej nr 812, na czas prowadzenia robót drogowych, niezbędne jest całkowite zamknięcie odcinka ulic Witoroskiej i Lubelskiej. Zamknięcie w/w ulic spowoduje przeniesienie ruchu drogowego na przejazd kolejowo – drogowy w ciągu ulicy Łomaskiej.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Dwa ronda za 8 milionów złotych! (film) (aktualizacja)

Wczoraj, 18 października 2019 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska została podpisana umowa, której przedmiotem jest wykonanie robót drogowych mających na celu przebudowę skrzyżowań na drodze krajowej nr 2 z ul. Terebelską i al. Solidarności w ramach zadania pn. „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej”. Niebawem film! a w nim moment podpisania umowy, wypowiedzi, skrzyżowania o których mowa w umowie – obecnie z lotu ptaka!

Czytaj więcej »

Reklama