Reklama

Parczew: Mobilna strefa PGE już w sobotę!

Parczew
Mapa

Między godziną 14 a 22 do dyspozycji rodzin z dziećmi będzie namiot edukacyjny PGE pełen ciekawych atrakcji przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Animatorzy zajmą się pociechami, a rodzice w tym czasie będą mieli swobodną możliwość, aby porozmawiać z pracownikami spółki.

Podczas rozmów z ekspertami będzie można m.in. poznać zalety wygodnych i ekologicznych rozwiązań oferowanych przez PGE Obrót, takich jak np. eFaktura czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, które jest zawsze pod ręką. Każdy, kto podczas wizyty w strefie informacyjnej dołoży cegiełkę do dbania o środowisko naturalne i wyrazi zgodę na otrzymywanie faktury elektronicznej, będzie mógł wziąć udział w konkursie. Zabawa polega na wymyśleniu hasła promującego taką formę rozliczeń. Komisja konkursowa w każdej lokalizacji wybierze jednego zwycięzcę i nagrodzi go tabletem.

Bardzo ważnym elementem strefy informacyjnej jest część edukacyjna oraz działania ostrzegające klientów, zwłaszcza osoby starsze, przed nieuczciwą konkurencją i oszustami, którzy co jakiś czas podszywają się pod PGE. Seniorzy otrzymają praktyczne, małe gadżety z instrukcją, jak nie dać się oszukać i gdzie szukać pomocy w przypadku wątpliwości. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich, którzy odwiedzą naszą strefę „Bezpiecznie, wygodnie, blisko”. Zapraszamy.


materiał: PGE Obrót S.A.
tekst: Agnieszka Żurawska Specjalista Zespół Komunikacji Zewnętrznej i Wewnętrznej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Nowa moda w mieście! (galeria)

Coraz więcej Polaków chce kupować używane prezenty na święta, głównie markową odzież. Tak przynajmniej zapewniają nas najbardziej opiniotwórcze ogólnopolskie media. Że coś w tym może jednak być potwierdza i ostatnie wydarzenie w Białej Podlaskiej. W Centrum Handlowym Arka w lokalu po sklepie Pepco otwarto nowy sklep marki Ubieram! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia nowego sklepu w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej »

Spotkamy się w Caritas na Wigilii (zaproszenie)

W trzech miastach – Parczewie, Białej Podlaskiej i Siedlcach – Caritas Diecezji Siedleckiej zorganizuje Wigilię dla osób i rodzin najbardziej potrzebujących rodzinnego ciepła, doświadczenia smaku potraw ze świątecznego stołu, ale przede wszystkim radości z okazji Narodzenia Dzieciątka Jezus w ubogim żłóbku.

Czytaj więcej »

Reklama