Reklama

AT Champion Biała Podlaska 4. zespołem Międzynarodowego Turnieju w Kovlu (Ukraina)

Pod koniec czerwca zawodnicy Akademii Techniki „Champion”, która funkcjonuje w Białej Podlaskiej od roku wzięli udział w swoim pierwszym zagranicznym turnieju. W turnieju wystąpili w kategorii wiekowej do lat 12 (2007-2008). Na turnieju 15 piłkarzy tego klubu reprezentowało Białą Podlaską i Polskę, a byli to: Karol Czeczelewski, Wojciech Kozłowski, Adam Kasjaniuk, Dawid Wołowik, Wiktor Łosicki, Filip Michałowski, Mikołaj Błaszko, Mikołaj Abramowski, Miłosz Pietruk, Michał Skrodziuk, Wiktor Łozak, Mikołaj Urbańczuk, Michał Grochowski, Damian Skurski, Igor Tazin. Trener: Kamil Matczuk.

Faza grupowa (1. Miejsce w grupie):
AT Champion – Fortuna Kijów 4-0
AT Champion – FK Kovel 1-5
AT Champion – Legia Bartoszyce 4-0
AT Champion – Lokomotiv Kijów 2-1
At Champion – FC Wołyń II 5-1

Półfinał:
AT Champion – Niedźwiadek Chełm 1-2
O 3 miejsce:
AT Champion – FC Kovel 2-4

Trener Kamil Matczuk: “Wspaniały turniej z bardzo konkurencyjnymi drużynami, piękne akcje, bramki – chwile, które zapamiętamy na długo. Super wyróżnienie dla naszego zawodnika, która został wytypowany najlepszym zawodnikiem turnieju. Zawody były nagrodą dla chłopców za bardzo dobrze przepracowany sezon – ta grupa zrobiła duży postęp. Brawo i dziękuję chłopcom za zaangażowanie. Teraz czas na odpoczynek, ale już w sierpniu zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu” .


materiał: AT Champion Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Kamil Matczuk trener
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terespol: Turniej Tenisa Stołowego (galeria)

22 osoby wystartowały w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu, w sobotę, 25 stycznia. Zawodnicy przybyli z Łukowa, Białej Podlaskiej, Nepli, Tucznej, Rossosza i Terespola.

Czytaj więcej »

Terespol: Turniej Szachowy pod patronatem senatora Biereckiego (galeria)

19 stycznia w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu odbył się piąty Turniej Szachowy o Puchar Senatora RP Grzegorza Biereckiego. Zawody wzbudziły duże zainteresowanie, gdyż do gry przystąpiło aż 46 zawodników z Terespola, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Parczewa, Radzynia Podlaskiego, Konstantynowa, Mińska Mazowieckiego, a nawet z Brześcia, którego reprezentacja na czele z mistrzynią międzynarodową Tatianą Berlin liczyła 4 osoby.

Czytaj więcej »

Reklama