Reklama

AT Champion Biała Podlaska 4. zespołem Międzynarodowego Turnieju w Kovlu (Ukraina)

Pod koniec czerwca zawodnicy Akademii Techniki „Champion”, która funkcjonuje w Białej Podlaskiej od roku wzięli udział w swoim pierwszym zagranicznym turnieju. W turnieju wystąpili w kategorii wiekowej do lat 12 (2007-2008). Na turnieju 15 piłkarzy tego klubu reprezentowało Białą Podlaską i Polskę, a byli to: Karol Czeczelewski, Wojciech Kozłowski, Adam Kasjaniuk, Dawid Wołowik, Wiktor Łosicki, Filip Michałowski, Mikołaj Błaszko, Mikołaj Abramowski, Miłosz Pietruk, Michał Skrodziuk, Wiktor Łozak, Mikołaj Urbańczuk, Michał Grochowski, Damian Skurski, Igor Tazin. Trener: Kamil Matczuk.

Faza grupowa (1. Miejsce w grupie):
AT Champion – Fortuna Kijów 4-0
AT Champion – FK Kovel 1-5
AT Champion – Legia Bartoszyce 4-0
AT Champion – Lokomotiv Kijów 2-1
At Champion – FC Wołyń II 5-1

Półfinał:
AT Champion – Niedźwiadek Chełm 1-2
O 3 miejsce:
AT Champion – FC Kovel 2-4

Trener Kamil Matczuk: “Wspaniały turniej z bardzo konkurencyjnymi drużynami, piękne akcje, bramki – chwile, które zapamiętamy na długo. Super wyróżnienie dla naszego zawodnika, która został wytypowany najlepszym zawodnikiem turnieju. Zawody były nagrodą dla chłopców za bardzo dobrze przepracowany sezon – ta grupa zrobiła duży postęp. Brawo i dziękuję chłopcom za zaangażowanie. Teraz czas na odpoczynek, ale już w sierpniu zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu” .


materiał: AT Champion Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Kamil Matczuk trener
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

“Na Wspólnej” z Moniką Mielnicką!

– Wcielę się w postać Poli Kamińskiej, nowej uczennicy. – informuje nas Monika Mielnicka, młoda, utalentowana aktorka rodem z Cicibora Dużego w gm. Biała Podlaska. Już tej jesieni zobaczymy ją w nowej roli telenoweli “Na Wspólne”! Zapraszamy przed telewizory!

Czytaj więcej »

Terespol: Udany występ seniorów

Drużyna seniorów z Terespola reprezentowała Polskę w Lazdijai na Litwie w dniu 7 września w Międzynarodowym Turnieju Eisstocka. W zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących: Rosję, Litwę, Białoruś i Polskę. Podopieczni Andrzeja Korbala zaliczyli udany występ.

Czytaj więcej »

Reklama