Reklama

Kryminałki: Zostawiacie otwarte auta? To jak zaproszenie dla złodzieja

Biała Podlaska: 33 latek zatrzymany na gorącym uczynku podczas kradzieży w pokoju domu studenckiego. // Biała Podlaska: Bialczanka oszukana podczas rozmieniania pieniędzy przez dwóch mężczyzn w jednej z restauracji. // Cicibór Duży: 30 latek zatrzymany za zniszczenie BMW. // Biała Podlaska: Z niezabezpieczonego Volvo złodziej skradł torbę a w niej telefon i portfel. // Rzeczyca: 38 letni kierowca z Rosji zatrzymany za sterami ciężarowego Mercedesa. “Wydmuchał” 2,2 promila. // Biała Podlaska: 43 letni kierowca zatrzymany za jazdę na “podwójnym gazie”, stwierdzono 2,9 promila. // Biała Podlaska: Włamanie i próba kradzieży ciśnieniowej myjki. // Biała Podlaska: Kradzież torebki z niezabezpieczonego samochodu pozostawionego przy Orzechowej. // Styrzyniec: Mieszkanka oszukana podczas internetowego zakupu trampoliny.

12.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze ZPI tut. KMP po ujęciu obywatelskim, zatrzymali na gorącym uczynku zdarzenia 33-latka (bez stałego miejsca zamieszkania), który podejrzewany jest o dokonanie kradzieży z włamaniem do pokoi w jednym z domów studenckich. Gdzie w jednym z pokoi dokonał kradzieży m.in. laptopa i pen-driva na szkodę mieszkanki miasta.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Dwaj n/n mężczyźni, w jednej z restauracji na terenie miasta, doprowadzili mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi, w ten sposób, że wprowadzili pokrzywdzoną w błąd co do ilości wydanych pieniędzy w czasie ich rozmieniania.

17.07.2019r. CICIBÓR DUŻY,
30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej dokonał umyślnego uszkodzenia pojazdu marki BMW, w ten sposób, że rzucając kamieniami, dokonał wybicia trzech szyb na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Sprawcę zatrzymano i osadzono w „policyjnym areszcie”.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Przechodnia
Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia otwartego samochodu osobowego Volvo, stojącego na parkingu dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pozostawionej na tylnym siedzeniu torby z zawartością m.in: telefonu komórkowego marki Xiaomi oraz portfela z pieniędzmi i dokumentami na szkodę mieszkanki Warszawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019r. RZECZYCA, ul. Radzyńska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 38-letniego ob. Rosji, który kierował samochodem ciężarowym Mercedes Actros będącego w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sokulska
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym Ford, będąc w stanie nietrzeźwości 2,9 promila. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dostał się do wnętrza budynku, a następnie usiłował dokonać kradzieży spalinowej myjki ciśnieniowej, jednak zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak możliwości wywiezienia przedmiotowej myjki, pozostawiając ją na skrzyni ładunkowej zaparkowanego na terenie posesji pojazdu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

16.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego, zaparkowanego samochodu marki Mercedes wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży torebki z zawartością pieniędzy, portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańców gm. Biała Podlaska. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy.

30.06.2019r. STYRZYNIEC,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. N/n sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż trampoliny. Pokrzywdzona wpłaciła pieniądze na rachunek bankowy i do dnia zgłoszenia nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy. Brak kontaktu ze sprzedającym.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Policjanci przekazali upominki pacjentom bialskiego szpitala

Policjanci komisariatu w Terespolu wspólnie z uczniami SP nr 1 włączyli się w XX akcję „Polacy-Rodakom”. Odzew ze strony uczestników był tak duży, że część przekazanych darów, która nie mogła zostać przesłana za granicę, trafiła do małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze chcieli, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach pojawił się uśmiech.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Uszkodził auto, bo kierowca nie chciał go podwieźć

Zarzuty zniszczenia mienia usłyszał 19-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie samochodu nieznajomego. Powodem zachowania miał być fakt, że kierowca auta nie zatrzymał się, by podwieźć 19-latka na tzw.”stopa”. Teraz o dalszym losie awanturnika zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama