Reklama

Wernisaż wystawy grafiki Pauliny Wujec w Galerii Podlaskiej (zaproszenie)

Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej (ul. Warszawska 12) serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy grafiki Pauliny Wujec pt. "Przefiltrowani - ilustracja modowa", który odbędzie się 2 sierpnia (piątek) o godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać do 04 września 2019 roku. 
Biała Podlaska Kultura Polecamy
Biała Podlaska, Galeria Podlaska Mapa

 

Paulina Wujec – urodzona w 1995 r. w Zamościu. Studentka grafiki na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. W internecie publikuje swoje prace jako Paolka.Wu. Tworzy głównie ilustracje modowe i grafikę użytkową. Współpracowała m.in. Ypsilonbags, Simple Cp i Answear.com

Przefiltrowani to cykl prac o wymiarach 100 x 70 cm, wykonanych w technice grafiki wektorowej. Inspiracją do ilustracji jest świat mody i social mediów przekształcony w kolorowe kompozycje.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
grafiki: Galeria Podlaska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Martyrologia i duchowość – wystawa w Galerii Podlaskiej

Od 10 stycznia w Galerii Podlaskiej dokonano otwarcia intrygującej wystawy prac Henryka Widelskiego z Bełżyc. Ma ona charakter symboliczny. Stąd wymaga od widza skupienia i refleksji. Widelski jest absolwentem wydziału artystycznego UMCS. Wystawiał wcześniej w Częstochowie, Krakowie, Lublinie, Olkuszu, Radomiu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Radomsku, Ostrowie Wielkopolskim i Szczecinie, wszędzie spotykając się z bardzo dobrym przyjęciem. Zdobył też wiele nagród i wyróżnień.

Czytaj więcej »

Reklama