Reklama

Wernisaż wystawy grafiki Pauliny Wujec w Galerii Podlaskiej (zaproszenie)

Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej (ul. Warszawska 12) serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy grafiki Pauliny Wujec pt. "Przefiltrowani - ilustracja modowa", który odbędzie się 2 sierpnia (piątek) o godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać do 04 września 2019 roku. 
Biała Podlaska Kultura Polecamy
Biała Podlaska, Galeria Podlaska Mapa

 

Paulina Wujec – urodzona w 1995 r. w Zamościu. Studentka grafiki na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. W internecie publikuje swoje prace jako Paolka.Wu. Tworzy głównie ilustracje modowe i grafikę użytkową. Współpracowała m.in. Ypsilonbags, Simple Cp i Answear.com

Przefiltrowani to cykl prac o wymiarach 100 x 70 cm, wykonanych w technice grafiki wektorowej. Inspiracją do ilustracji jest świat mody i social mediów przekształcony w kolorowe kompozycje.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
grafiki: Galeria Podlaska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: #EUandME na Olsztyn Green Festival

Podczas tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival uczestnicy po raz pierwszy mogli odwiedzić strefę #EUandME, przygotowaną przez Komisję Europejską w Polsce. Motywem przewodnim przygotowanych aktywności była możliwość realizacji pasji w Unii Europejskiej, zaś wiodące tematy to ekologia, sztuka oraz sport. W strefie europejskiej przez 3 dni wspólnie bawiły się całe rodziny.

Czytaj więcej »

Reklama