Reklama

Objazdowa wystawa Centrum Nauki Kopernik w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

od do
Biała Podlaska Polecamy
Biała Podlaska, Platerka (ul. Narutowicza 39) Mapa

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza na Objazdową wystawę Centrum Nauki Kopernik “Naukobus”, która zawita do Białej Podlaskiej w dniach 29 lipca (godz. 10:00 – 18:00) oraz 30 lipca (godz. 8:00 – 14:00). Wystawę będzie można oglądać w hali II LO im. E. Plater (ul. Narutowicza 39). Wstęp wolny!

W skład wchodzą interaktywne eksponaty oraz urządzenia i materiały, których zadaniem jest zachęcenie odwiedzających do poszerzania wiedzy o zjawiskach zachodzących w otaczającym świecie. Wystawa składać się będzie z co najmniej 17 eksponatów.

Na wystawę nie może wchodzić więcej niż 70 osób. Związane jest to z komfortem zwiedzania, kwestią ubezpieczenia eksponatów oraz możliwościami animowania przez Edukatorów Centrym Nauki Kopernik.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
plakat / info: BCK w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Noc Bibliotek – Multicentrum (galeria)

Interaktywne spotkanie z nauką i techniką 5 października 2019 roku, w ramach V Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek odbywającej się pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”, Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zaprosiło dzieci i młodzież w wieku 9-13 lat do udziału w „Interaktywnym spotkaniu z nauką i techniką”.

Czytaj więcej »

Platerka del Arte (zaproszenie)

II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego Galeria Podlaska 1919 – 2019 Platerka Del Arte wystawa twórczości.

Czytaj więcej »

Reklama