Reklama

Objazdowa wystawa Centrum Nauki Kopernik w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

od do
Biała Podlaska Polecamy
Biała Podlaska, Platerka (ul. Narutowicza 39) Mapa

Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza na Objazdową wystawę Centrum Nauki Kopernik “Naukobus”, która zawita do Białej Podlaskiej w dniach 29 lipca (godz. 10:00 – 18:00) oraz 30 lipca (godz. 8:00 – 14:00). Wystawę będzie można oglądać w hali II LO im. E. Plater (ul. Narutowicza 39). Wstęp wolny!

W skład wchodzą interaktywne eksponaty oraz urządzenia i materiały, których zadaniem jest zachęcenie odwiedzających do poszerzania wiedzy o zjawiskach zachodzących w otaczającym świecie. Wystawa składać się będzie z co najmniej 17 eksponatów.

Na wystawę nie może wchodzić więcej niż 70 osób. Związane jest to z komfortem zwiedzania, kwestią ubezpieczenia eksponatów oraz możliwościami animowania przez Edukatorów Centrym Nauki Kopernik.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
plakat / info: BCK w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: “Ocalić od zapomnienia” w ramach 100 lecia Platerki

W dniu 29 października 2019 r. odbyła się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater sesja historyczna pt. “Ocalić od zapomnienia”, wpisująca się w 100- rocznicę powstania szkoły oraz 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Stuletnia tradycja wychowania młodzieży w duchu patriotyzmu, szacunku dla drugiego człowieka i poszanowania nauki była najważniejszym przesłaniem nauczycieli i dyrektorów, którzy dbali o wizerunek szkoły.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: SELFIE dla uczniów i nauczycieli

Mija rok od uruchomienia SELFIE, bezpłatnego narzędzia Komisji Europejskiej dostępnego w internecie, które pomaga szkołom ocenić i udoskonalić sposoby wykorzystywania technologii na potrzeby nauczania i uczenia się. Do tej pory z SELFIE skorzystało ponad 450 tys. uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół w 45 krajach. Oczekuje się, że do końca 2019 r. liczba ta przekroczy pół miliona.

Czytaj więcej »

Reklama