Reklama

Kino plenerowe w Łomazach: BFG – Bardzo Fajny Gigant (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach serdecznie zapraszają  na kino plenerowe. 24 lipca (środa) o godz. 21:00 w parku w Łomazach na ekranie BFG – Bardzo Fajny Gigant (familijny / fantasy). Wstęp wolny!

W razie niepogody seans odbędzie się w hali sportowej.


materiał: gmina Łomazy / gmina Łomazy

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Wideo-wizytówka Zespołu Jarzębina (film)

11 grudnia 2019 roku został uruchomiony kanał internetowej telewizji NaszeKlimaty.TV a w nim zaprezentowano koła Gospodyń Wiejskich i Zespoły Śpiewacze, które wzięły udział w „Turnieju KGW diecezji siedleckiej i diecezji drohiczyńskiej 2019”. Turniej zorganizowało Katolickie Radio Podlasie i Fundacja Podlaskie Centrum Radiowe w Siedlcach. W turnieju wziął udział Zespół Śpiewaczy Jarzębina z Zabłocia.

Czytaj więcej »

Już 15 grudnia Święto Kina w Cinema3D! (zaproszenie)

W tym roku Święta przychodzą szybciej… bo już 15 grudnia! Tego dnia bowiem swoje coroczne obchody zaplanowały kina w całej Polsce! W sieci Cinema3D bilety na wszystkie niedzielne seanse będzie można kupić za zaledwie 12 zł! To doskonała okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką! Ponadto sieć Cinema3D przygotowała dla fanów „Gwiezdnych wojen” wyjątkową niespodziankę – w niedzielę przed każdym seansem filmowym dla dorosłych będzie emitowany ekskluzywny materiał pokazujący kulisy pracy nad poszczególnymi częściami sagi.

Czytaj więcej »

Reklama