Reklama

Festyn Żeglarski na “Stanicy” (zaproszenie)

Międzyrzec Podlaski Polecamy
Mapa

Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Zahajkowska 44C) serdecznie zaprasza na tegoroczną edycję Festynu Żeglarskiego, który odbędzie się 3 sierpnia (sobota). Wstęp wolny! 

 

W programie moc atrakcji. Od godz. 14:00 gry i zabawy, konkursy, oraz pokazy ratownictwa wodnego. O godz. 16:00 Regionalny Przegląd Pieśni Żeglarskich i Turystycznych. Wieczorem koncerty, zagrają: Luz Band, Roma Roczeń oraz EKT Gdynia.

W godz. 9:00 – 14:00 prowadzona będzie akcja zbiórki krwi oraz rejestracja dawców szpiku kostnego.

 

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
plakat: Stowarzyszenie Rozwoju Żeglarstwa STANICA w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

„Odjazdowe zakończenie wakacji” w Multicentrum (zaproszenie)

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat na edukacyjne warsztaty pod hasłem „Odjazdowe zakończenie wakacji”, które odbędą się 29.08.2019 r. o godzinie 16.00. Wielu atrakcjom czekającym na uczestników wydarzenia będzie towarzyszył motoryzacyjny klimat.

Czytaj więcej »

Terespol: Jarmark Rękodzielniczy (film)(galeria)

W niedzielę 11 sierpnia odbył się w parku miejskim Jarmark Rękodzielniczy, w którym wzięło udział wielu wystawców, twórców ludowych i rzemieślników z naszego regionu oraz z Białorusi. Każdy mógł wziąć udział w ciekawych warsztatach: kowalskich, tkackich, wikliniarskich czy też garncarskich dla najmłodszych przygotowano dmuchane zamki.

Czytaj więcej »

Piszczac: Festyn z przestrogą! Bawiła się Dobrynka! (galeria)

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Terespolu uczestniczyli w Festynie Rodzinnym, który odbył się w minioną sobotę w miejscowości Dobrynka. Funkcjonariusze przygotowali dla uczestników stoisko policyjne. Nie zabrakło również informacji na temat bezpiecznego wypoczynku w ramach prowadzonej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Czytaj więcej »

Reklama