Reklama

Kryminałki: Pijani kierowcy jednośladów. Jeden poszukiwany

Międzyrzec Podlaski: Wypadek w zakładzie pracy. Mężczyzna spadł z podwyższenia podczas czyszczenia maszyny. Trafił do szpitala. // Piszczac: 41 letni kierowca motoroweru z 2,6 promilami alkoholu w organizmie. // Małaszewicze Duże: 31 letni kierowca motoroweru z 0,8 promilem alkoholu w organizmie. // Biała Podlaska: 33 letni rowerzysta z 0,8 promilem alkoholu, dodatkowo poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił już do zakładu karnego.

15.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Z ustaleń mundurowych wynika, że 55-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, trzeźwy, pracownik jednej z firm po czyszczeniu jednej z maszyn, schodząc z metalowego podwyższenia, stracił równowagę i upadł z wysokości około 1 metra doznając obrażeń ciała. Mężczyzna trafił do szpitala.

15.07.2019r. PISZCZAC,
Funkcjonariusze WP KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca Piszczaca, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie.

15.07.2019r. MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. Warszawska
F-sze ZPI KP Terespol zatrzymali 31-letniego mieszkańca Terespola, który kierował motorowerem marki będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
F-sze WRD tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem, 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: 0,82 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna jest również poszukiwany przez Sąd, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama