Reklama

Biała Podlaska: Miasto pozyskało 2,5 mln zł na wsparcie dla osób zaczynających działalność gospodarczą

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk podpisał umowę na realizację projektu, który obejmuje kompleksowe wsparcie osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie Białej Podlaskiej i otaczającej miasto gminy.

Fundusze miasto pozyskało w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Ze wsparcia będzie mogło skorzystać 55 osób powyżej 30. roku życia, dotację otrzymają 44 z nich. Rekrutacja chętnych rozpocznie się w październiku br.

Szczegółowe informacje i dokumenty rekrutacyjne znajdą się na stronie internetowej Urzędu Miasta na dwa tygodnie przed rozpoczęciem naboru.

materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcie: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Województwo: Ważne! Nowe przepisy w zakresie zdrowia roślin

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Lublinie informuje, że w dniu 14 grudnia 2019 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu i Rady (UE) 2017/625 w sprawie kontroli urzędowych i innych czynności urzędowych (…) oraz Rozporządzenie Parlamentu i Rady (UE) 2016/2031 w sprawie zdrowia roślin. Powyższe przepisy zmieniają dotychczas obowiązujące zasady dotyczące m.in. rejestracji podmiotów profesjonalnych i paszportowania roślin w tym rozszerzają zakres podmiotów i roślin, które będą podlegać nowym przepisom.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: MKS Podlasie nowy sezon – nowe plany (film)

W dniu wczorajszym, 13 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska miała miejsce konferencja prasowa MKS Podlasie Biała Podlaska z udziałem Prezydenta Michała Litwiniuka, Prezesa Podlasia Karola Filipka, Członka Zarządu TOP54 dr Tomasza Buraczewskiego oraz zawodnika Podlasia Pawła Komara.

Czytaj więcej »

Reklama