Reklama

Biała Podlaska: Miasto pozyskało 2,5 mln zł na wsparcie dla osób zaczynających działalność gospodarczą

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk podpisał umowę na realizację projektu, który obejmuje kompleksowe wsparcie osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie Białej Podlaskiej i otaczającej miasto gminy.

Fundusze miasto pozyskało w ramach konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Ze wsparcia będzie mogło skorzystać 55 osób powyżej 30. roku życia, dotację otrzymają 44 z nich. Rekrutacja chętnych rozpocznie się w październiku br.

Szczegółowe informacje i dokumenty rekrutacyjne znajdą się na stronie internetowej Urzędu Miasta na dwa tygodnie przed rozpoczęciem naboru.

materiał: Biała Podlaska miasto
info / zdjęcie: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Pomoc państwa: spółka PCC pod lupą Komisji

Przyznana przez Polskę pomoc publiczna w wysokości 39 mln euro na inwestycję w zakład produkcyjny spółki chemicznej PCC MCAA w Brzegu Dolnym może naruszać unijne przepisy. Komisja Europejska wszczęła szczegółowe postępowanie wyjaśniające w tej sprawie uznając, że zarówno dotacja jak i zwolnienie podatkowe powinny zostać wcześniej poddane unijnej ocenie.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Kreatywna Europa wspiera mobilność twórców

i-Portunus to pilotażowy projekt pozwalający na czasową realizację w innym kraju twórczości przez europejskich artystów i profesjonalistów z sektora kultury – maksymalnie przez 85 dni. Do września wpłynęło ponad 3 tys. zgłoszeń, głównie z od młodych artystów rozpoczynających karierę. Program będzie rozwijany w kolejnych latach – w 2020 r. jego roczny budżet ma wzrosnąć do 1,5 mln euro.

Czytaj więcej »

Reklama