Reklama

VI Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Polecamy
Wólka Plebańska Mapa

Sołectwo Wólka Plebańska serdecznie zaprasza na VI Biesiadę Rodzinną, która odbędzie się 28 lipca (niedziela) w Wólce Plebańskiej. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, wśród nich m.in. pokazy sprzętu wojskowego, występy wokalne, pokaz pracowni archeologicznej “Agafii”, atrakcje dla dzieci, konkursy oraz pełna gastronomia. Cały program na poniższym plakacie. Start imprezy godz. 14:00. 

materiał: gmina Biała Podlaska
plakat: mprovee

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Biesiada Ludowa w Witulinie (galeria)

Wójt gminy Leśna Podlaska, Stowarzyszenie “Razem Lepiej” w Witulinie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosili dziś do Witulina na Biesiadę Ludową. W programie znalazły się występy artystyczne Oliwi Spychel, wspólne biesiadowanie z zespołem Leśnianki, kiełbaski z grilla.

Czytaj więcej »

Sławatycze: Folkowa Biesiada nad rzeką Bug (galeria)

24 sierpnia br. w Sławatyczach w sobotnie popołudnie nad rzeką Bug odbyła się XXXII Międzynarodowa Biesiada Nadbużańska. Biesiada Nadbużańska zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury, Zespół Szkół i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Sławatycze. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal i Starosta Bialski

Czytaj więcej »

Reklama