Reklama

„Dobre i stare obyczaje niech w naszej wsi zostaną!” hasłem pikniku rodzinnego w Rakowiskach (galeria)

14 lipca wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk, Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk  oraz Gminny Ośrodek Kultury zaprosili na piknik rodzinny pod hasłem “Dobre i stare obyczaje niech w naszej wsi zostają”!

Goście nie mogli narzekać na nudę. Dla miłośników ruchu na świeżym powietrzu czekał blok imprez sportowo – rekreacyjnych. Dla melomanów występy artystyczne. Na scenie wystąpili: „Margerytki” z Rakowisk, „Białynia” z Worońca, „Caravana” z Czosnówki, Ola i Gabrysia Leonarcik oraz Wiktoria Szczepanowska.

Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Odbył się m.in. pokaz służb mundurowych, a dzieci mogły korzystać z wesołego miasteczka. Imprezę zakończyła „Zabawa pod gwiazdami” z grupą muzyczną „Alibi”.

Dziś kilka zdjęć, a już wkrótce nasz reportaż filmowy z wydarzenia.

materiał: gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama