Reklama

Biała Podlaska: Ekstremalni kaskaderzy z pokazem na lotnisku (galeria)

12 lipca na bialskim lotnisku Extreme Cascaders Team zaprezentował swoje kaskaderskie show. Ogień, ryk silników i nieustraszeni kaskaderzy, wszystko razem zapewniło sporą dawkę adrenaliny i świetnej motoryzacyjno – kaskaderskiej zabawy. 

Widzowie obejrzeli m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, pokaz driftu, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany z maski samochodu, jazdę samochodem na dwóch kółkach oraz jazdę na dwóch kołach różnymi pojazdami. Na koniec zaryczały ogromne Monster Trucki,  którymi można było się również przejechać. 


materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Odlot samolotu SB Lim-2 (galeria)

Ostatni akord bialskich tradycji lotniczych wybrzmiał 19 grudnia 2019 r. wraz z odlotem samolotu SB Lim-2 z Białej Podlaskiej do Mielca. Tego typu samoloty stacjonowały na bialskim lotnisku w latach 70-tych za czasów funkcjonowania 61 Pułku Szkolno-Bojowego. Samolot Lim-2 z bocznym numerem 006 został skonstruowany w Mielcu na radzieckiej licencji w 1953 r. i jest całkowicie sprawnym technicznie, mogącym wykonywać bezpieczne loty.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: IV Nocny Bieg – około 1000 osób bawiło się na lotnisku!! (galeria)

IV Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia zorganizowano wczoraj, 26 października, w godzinach wieczornych i nocnych na bialskim lotnisku. Przy dobrej pogodzie z zaproszenia skorzystać postanowiło ponad 600 biegaczy z rodzinami i przyjaciółmi. Ze sportowego – rekreacyjnego wydarzenia przemieniło się ono we wspaniały nocny happening pamięci, rywalizacji, dobrej zabawy i wspaniałej atmosfery. Niebawem FILM z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama