Reklama

Państwowe kwalifikacje uzupełniające dla fizjoterapeutów

Magister fizjoterapii to nie wszystko. Edukacja akademicka w zawodzie fizjoterapeuty to tylko minimum do pracy w zawodzie wobec oczekiwań pracodawców. Edukacja na studiach wiąże się ze zdobyciem maksimum teorii, na potrzeby przyszłej pracy w zawodzie. Lata nauki i wyrzeczeń dla wymarzonej pracy muszą zakończyć się nagrodą w postaci otrzymanej szansy na pracę. Jednak nie zawsze tak to się kończy, gdyż rzeczywistość wymaga czegoś więcej niż tylko wiedzy. Potrzebne są odpowiednie kwalifikacje i rzetelne umiejętności.

W obecnych czasach rośnie zapotrzebowanie na fizjoterapeutów. Ludzie spędzają coraz więcej czasu przed komputerami, siedząc w biurach czy na kanapie przed telewizorem. Długotrwałe siedzenie skutkuje bólami pleców, kręgów szyjnych, aż w końcu przyczynia się do powstania poważnych problemów z kręgosłupem. Z tymi problemami udają się do specjalistów, a od nich wymagają profesjonalnej pomocy. Liczą, że trafią na kogoś z doświadczeniem i umiejętnościami, kto im pomoże. Ktoś tych ludzi musi leczyć i dlatego rośnie zapotrzebowanie na specjalistów fizjoterapii. Studia dają wiedzę teoretyczną, ale nie dają praktyki i doświadczenia.

O to, co najważniejsze trzeba zatroszczyć się samemu. W tym wypadku warto zagwarantować sobie dobry start po ukończonej uczelni i zadbać o zdobycie wymaganych kwalifikacji i doświadczenia. Darmowa Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej oferuje podejście do zawodu od strony praktycznej na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA. Doświadczona kadra nauczycielska przekazuje uczniom całą swoją wiedzę i rozwija ich umiejętności. Praktyka jest możliwa dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, takim samym, jak na stanowiskach pracy. A elastyczny plan zajęć dostosuje się do nawet najbardziej zapracowanego studenta.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. ,,Aktywna Szkoła”, uczniowie studium, mają możliwość bezpłatnie ukończyć kursy specjalistyczne warte nawet kilka tysięcy złotych oraz wziąć udział w dodatkowych szkoleniach.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Presja społeczeństwa znika i dalsza praca staje się przyjemnością. Zachęcamy do aplikowania.


materiał: Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe
tekst: Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama