Reklama

Sport: Turniej Mario Presto Cup II (galeria)

10 lipca na Orliku przy ZSO nr 3 w Białej Podlaskiej odbył się II Turniej Mario Presto Cup w piłkę nożną.  W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej, propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz współpraca i integracja środowiska piłkarskiego. 

– Myślę, że jako wieloletni gracz piłki nożnej chciałbym ponownie wspomóc tę dyscyplinę i dlatego wspieram to wydarzenie. Mam wielu kolegów wśród których się wychowywałem i z którymi spotykamy się do dzisiaj i dlatego mając możliwości, chciałbym się z nimi podzielić czymś co mam i wspólnie z nimi grać jak dawniej  w piłkę nożną i ją promować – tłumaczy sponsor turnieju Mariusz Burdzyluk.

W II Turnieju Mario Presto Cup II zagrały następujące drużyny: Bialtrans (obrońca tytułu), Mario Presto, Oldboy Mario Presto, Wola Pasze, Unidom, Likwidator, Shipcenter oraz Max Orlik Rossosz.

– Sportową ofertę spędzania wolnego czasu przez mieszkańców uzupełniają takie inicjatywy, jak dzisiejsza zorganizowana przez firmę Mario Presto. Turniej piłkarski na którym spotykają się koledzy, którzy się znają z lokalnych boisk. W atmosferze fair play dbamy o to, aby ta wakacyjna forma nie uciekła do jesieni, kiedy rozpoczniemy kolejną rundę amatorskich rozgrywek – mówi Michał Litwiniuk, prezydent Białej Podlaskiej a jednocześnie uczestnik turnieju.

Wyniki turnieju:

I miejsce Mario Presto
II miejsce Fenix 
III miejsce Likwidator
IV miejsce Unidom
Najlepszy strzelec: Wojciech Chwedoruk Najlepszy bramkarz: Grzegorz Bogucki

Zawodnicy uczestniczący w  turnieju otrzymali pamiątkowe medale a wszystkie drużyny pamiątkowe
puchary. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody specjalne ufundowane przez Sponsora – Mario Presto.


materiał: sport / Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Kibice! MKS Podlasie było, jest, i będzie!

Do naszej Redakcji również trafiło pismo Katarzyny Jencz, kierownik ds. administracyjno-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego „Podlasie” Biała Podlaska. Jest to wyjaśnienie najbardziej gorących, docierających w ostatnich dniach do Kibiców informacji związanych z działalnością klubu. Na nurtujące kibiców pytania odpowiada i stanowisko klubu MKS Podlasie Biała Podlaska przedstawia Karol Filipek, prezes MKS Podlasie.

Czytaj więcej »

Terespol: Udany występ seniorów

Drużyna seniorów z Terespola reprezentowała Polskę w Lazdijai na Litwie w dniu 7 września w Międzynarodowym Turnieju Eisstocka. W zawodach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących: Rosję, Litwę, Białoruś i Polskę. Podopieczni Andrzeja Korbala zaliczyli udany występ.

Czytaj więcej »

Reklama