Reklama

Spływ Krzną na trasie Czosnówka – Kijowiec (zaproszenie)

Gmina Biała Podlaska Gmina Zalesie Polecamy Ważne
Mapa

Serdecznie zapraszamy miłośników turystyki kajakowej 13 lipca 2019 (sobota), godz. 16:00 na kolejny tym sezonie spływ kajakowy . Tym razem popłyniemy rzeką Krzną na trasie Czosnówka – Kijowiec o długości 14 km. Poznaj uroki rzeki Krzny i przeżyj niesamowitą przygodę!

Start przy tamie w Czosnówce. Koszt 50 zł i obejmuje spływ, ubezpieczenie, opiekę przewodnika, posiłek regeneracyjny i pamiątkowy medal+lub 75 zł (opcja z transportem z Białej Podlaskiej – 15:00 dworzec PKP, 15:10 parking pod McDonald’s,). Zapisy do soboty 13 lipca do godz. 12:00 [email protected] lub 501 266 672.


materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst : Łukasz Węda Prezes Stowarzyszenia
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Czosnówka: Siłownia pod chmurką (film) (galeria)

Pomysł na siłownię otwartą w ostatnich dniach w Czosnówce, na placu po byłej szkole, urodził się w głowach mieszkańców już dawno. Gdy spojrzy się na historię placu o którym mowa, to co roku Gmina Biała Podlaska i Fundusz Sołecki Czosnówki wzbogaca go o jakiś element wypoczynkowo – rekreacyjny. W tym roku postanowiono skorzystać ze środków rządowych, programu budowy Otwartych Stref Aktywności. Efekt jest i już można z siłowni korzystać!

Czytaj więcej »

Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 (zaproszenie)

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości i Gmina Łomazy pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na wyjątkowy cykl biegów pt. Tatarski Cross. Grand Prix Studzianka 2020 Będzie to rywalizacja biegaczy oraz zawodników Nordic Walkingu po terenach leśnych i polnych od 12 stycznia do 14 listopada 2020.

Czytaj więcej »

Reklama