Reklama

Kryminałki: Przyłapany na prowadzeniu auta pomimo sądowego zakazu

Międzyrzec Podlaski: 30 latek zatrzymany podczas jazdy Volvo. Ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas internetowego zakupu części samochodowej. Otrzymał uszkodzony towar. Sprzedawca zerwał kontakt. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego.

08.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Strażacka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym Volvo pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

18.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca przesłał pokrzywdzonemu zakupioną część samochodową, która była niezgodna z ustaleniami i zdjęciem prezentowanym w ogłoszeniu. Po dokonaniu przez pokrzywdzonego zwrotu uszkodzonego towaru, sprawca zerwał kontakt z kupującym i pomimo wezwań nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy.

05.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w nieustalony sposób, bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama