Reklama

Kryminałki: Przyłapany na prowadzeniu auta pomimo sądowego zakazu

Międzyrzec Podlaski: 30 latek zatrzymany podczas jazdy Volvo. Ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas internetowego zakupu części samochodowej. Otrzymał uszkodzony towar. Sprzedawca zerwał kontakt. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego.

08.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Strażacka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym Volvo pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

18.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca przesłał pokrzywdzonemu zakupioną część samochodową, która była niezgodna z ustaleniami i zdjęciem prezentowanym w ogłoszeniu. Po dokonaniu przez pokrzywdzonego zwrotu uszkodzonego towaru, sprawca zerwał kontakt z kupującym i pomimo wezwań nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy.

05.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w nieustalony sposób, bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Żółta kartka dla Ekwadoru

Komisja Europejska kontynuuje działania na rzecz zwalczania nielegalnych połowów na całym świecie. W ich ramach skierowała do Republiki Ekwadoru powiadomienie o konieczności nasilenia działań w zakresie zwalczania nielegalnych, nieraportowanych i nieuregulowanych połowów (połowy NNN). Na dalszym etapie procedury Ekwadorowi może grozić zakaz eksportu ryb na rynek wspólnoty.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Wypadek na ulicy Berezowskiej w Międzyrzecu Podlaskim

Biała Podlaska: Włamanie i kradzież narzędzi i sprzętu ze sklepu metalowego. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z remontowanego budynku przy Łomaskiej. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie etui z zawartością dokumentów. // Międzyrzec Podlaski: 29 latek zatrzymany jako podejrzany o kradzież piły spalinowej z placu budowy. // Biała Podlaska: Złamane hasło i login. Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. Naruszenie prywatności. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie telefonu komórkowego wraz z etui. // Międzyrzec Podlaski: Wypadek na ulicy Berezowskiej. Kierowca najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. // Drelów: 2,5 promila alkoholu w organizmie 39 letniego kierowcy uczestnika zdarzenia drogowego.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Pijana wiozła samochodem swoje dziecko

Niemal 2 promile alkoholu miała w organizmie 46-latka, która w takim stanie przewoziła samochodem swoje 10-letnie dziecko. W miejscowości Stary Bubel pijana matka została zatrzymana do kontroli drogowej. Policjantom tłumaczyła, że była z dzieckiem na cmentarzu. Teraz o dalszym losie nieodpowiedzialnej 46-latki zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama