Reklama

Kryminałki: Przyłapany na prowadzeniu auta pomimo sądowego zakazu

Międzyrzec Podlaski: 30 latek zatrzymany podczas jazdy Volvo. Ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas internetowego zakupu części samochodowej. Otrzymał uszkodzony towar. Sprzedawca zerwał kontakt. // Biała Podlaska: Nieznany sprawca bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego.

08.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Strażacka
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym Volvo pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

18.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca przesłał pokrzywdzonemu zakupioną część samochodową, która była niezgodna z ustaleniami i zdjęciem prezentowanym w ogłoszeniu. Po dokonaniu przez pokrzywdzonego zwrotu uszkodzonego towaru, sprawca zerwał kontakt z kupującym i pomimo wezwań nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy.

05.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w nieustalony sposób, bez upoważnienia wszedł w posiadanie nr karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonał jednej transakcji na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kraj: Prognozy, budżet, prawo, energetyka – raport Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC

– Wojna o wymiar sprawiedliwości trwa, co nas – jako środowisko przedsiębiorców – bardzo niepokoi. Chodzi nie tylko o relacje z Unią Europejską. Przedsiębiorcy, którzy odwołują się od różnego rodzaju decyzji organów kontrolnych czują się zagrożeni, nie mają pewności czy te odwołania będą honorowane, a to jest dla nich być albo nie być – powiedział Marek Goliszewski otwierając posiedzenie Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, które odbyło się 15 stycznia w Warszawie. – Zmiany w wymiarze sprawiedliwości budzą szerokie zaniepokojenie w całym środowisku gospodarczym i niestety zmuszają do powściągliwości w inwestowaniu. Sądy są ostatnią nadzieją, że wyrok będzie sprawiedliwy – podkreślił prezes Business Centre Club i przewodniczący Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC.

Czytaj więcej »

Piszczac: Jedna kolizja, dwóch kierowców na „podwójnym gazie”

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 44-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Mężczyzna mając w organizmie niemal 2 promile alkoholu spowodował kolizję drogową. Kiedy na miejsce dotarli policjanci okazało się, że drugi uczestnik zdarzenia również znajduje się pod wpływem alkoholu. Tu urządzenie wykazało niemal pół promila alkoholu. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Wpadł podczas kolizji z radiowozem

Za posiadanie środków odurzających odpowiadał będzie 24-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna „wpadł” podczas kolizji z radiowozem. Próbował uniknąć odpowiedzialności wyrzucając narkotyki pod auto którym podróżował. Zarzuty usłyszał również 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzany m.in. o udzielenie narkotyków 24-latkowi. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama