Reklama

“Jazz dla każdego – Winylowe Słuchowisko” u Radziwiłłów (zaproszenie)

Już dziś (11 lipca) startuje pierwsze spotkanie w bialskim Parku Radziwiłłów z cyklu “Jazz dla każdego – Winylowe Słuchowisko”. Co drugi czwartek (cztery spotkania) w okresie wakacji przestrzeń parku wypełni muzyka jazzowa w różnych odsłonach, prezentowana z kultowych winylowych płyt przez nestora tego rodzaju nośnika muzyki Dominika Masalskiego z trzaski.pl. Słuchowisko rozpoczyna się zawsze o godz. 19:00 i trwa do godz. 22:00. 

O idei i programie opowiada pomysłodawca i prowadzący  “Jazz dla każdego”, Dominik Masalski. –W tych spotkaniach chodzi przede wszystkich, aby spopularyzować jazz, jako muzykę niszową. Przedstawić ją w sposób bardziej popularny. Przygotowałem cztery spotkania. Na pierwszym zaprezentuje fundamenty tej muzyki, które mogą, ale nie muszą być znane z filmów, reklam czy radia. Na drugim spotkaniu będą przedstawione fuzje jazzu z różnymi gatunkami muzyki, rockiem, elektroniką i hip – hopem.  Na trzecim spotkaniu przedstawię jazz na świecie, wykonawców z Brazylii, Etiopii i innych krajów. Czwarte spotkanie, to jazz przyszłości, gdzie zaprezentuję różnych młodych artystów z Wielkiej Brytanii, Polski, którzy mają do zaoferowania coś innego.

Każda muzyka łagodzi obyczaje, a jazz w szczególności. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia parku z całą rodziną i zabranie ze sobą kocyku.

Kolejne spotkania: 25.07, 08.08. i 28.08.

materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
plakat: UM w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama