Reklama

Biała Podlaska: Ważne! Zmiana organizacji ruchu na ul. kard. S. Wyszyńskiego

Od 16 lipca nastąpi zapowiadana zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach ulicy Wyszyńskiego z ulicami Leszczynową i Kąpielową. Od tego dnia ulica Wyszyńskiego będzie ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Apelujemy do kierowców o rozwagę i zwracanie uwagi na znaki!

 Znaki aktywne STOP i pozostałe znaki są już montowane. Będą odsłonięte od 16 lipca, po zainstalowaniu całego oznakowania. Zamontowano tablice z informacją o terminie wprowadzenia zmiany organizacji.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
grafika: Um w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Małgorzata Mieńko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Ruszyły prace drogowe na Warszawskiej (film) (galeria)

Przez najbliższe miesiące przygotować musimy się na utrudnienia w poruszaniu się ulicą Warszawską. Rusza jej przebudowa na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kopernika/Sucharskiego do granic miasta za mostem nad ciekiem wodnym przy posesji nr 65A. Rozpoczęło się od wycinki drzew i ich usunięciu, trwa wyznaczanie pasa drogowego i palikowanie – oznaczanie obszaru objętego przebudową.

Czytaj więcej »

Uwaga!! Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych

Trwa policyjna akcja „Znicz”. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich, którzy w ciągu najbliższych dni wybiorą się na cmentarze, by odwiedzić groby swoich bliskich. Kierowcy muszą również liczyć się ze zmianami organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone w rejonie niektórych cmentarzy. Będą one obowiązywały już od dzisiaj. Apelujemy o rozważną i spokojną jazdę.

Czytaj więcej »

Reklama