Reklama

Biała Podlaska: Ważne! Utrudnienia w ruchu

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej informuje, że w dniach  17-19.07.2019 r. zostanie wyłączony z ruchu drogowego odcinek  łączący ulice: Witoroską, Kołychawę i Daleką zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

Utrudniania związane są wykonaniem kanalizacji deszczowej zlokalizowanej w ciągu ul. Dalekiej w ramach realizacji zadania pn.  „Budowa ulicy Koncertowej w Białej Podlaskiej wraz z oświetleniem, ścieżką rowerową, chodnikiem, budową i przebudową istniejącej kanalizacji deszczowej, zabezpieczeniem i przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej oraz przebudową istniejącego skrzyżowania z ul. Witoroską i istniejącymi drogami bocznymi”.

 

materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / grafika: UM w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Uwaga!! Zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych

Trwa policyjna akcja „Znicz”. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich, którzy w ciągu najbliższych dni wybiorą się na cmentarze, by odwiedzić groby swoich bliskich. Kierowcy muszą również liczyć się ze zmianami organizacji ruchu, które zostaną wprowadzone w rejonie niektórych cmentarzy. Będą one obowiązywały już od dzisiaj. Apelujemy o rozważną i spokojną jazdę.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Tunel prawie gotowy…. prawie. Ale pojedziemy nim dopiero wiosną… (galeria)

Zbliżająca się zima nie pierwszy raz wstrzymuje prace budowlane. Tak jest zarówno z obiektami kubaturowymi a tym bardziej drogowymi. PRD Leszka Horeglada nie rozpocznie w tym roku prac budowlanych związanych z dojazdami do tunelu. PRK Trakcja natomiast – wykonawca samego tunelu wykonuje ostatnie możliwe prace przy samym tunelu i czeka także na wiosnę i dojazdy aby dokończyć elementy zawarte w projekcie – między innymi ekrany dźwiękochłonne.

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Dwa ronda za 8 milionów złotych! (film) (aktualizacja)

Wczoraj, 18 października 2019 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska została podpisana umowa, której przedmiotem jest wykonanie robót drogowych mających na celu przebudowę skrzyżowań na drodze krajowej nr 2 z ul. Terebelską i al. Solidarności w ramach zadania pn. „Poprawa dostępności transportowej w Brześciu i Białej Podlaskiej”. Niebawem film! a w nim moment podpisania umowy, wypowiedzi, skrzyżowania o których mowa w umowie – obecnie z lotu ptaka!

Czytaj więcej »

Reklama