Reklama

100 lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Łózkach (zaproszenie)

Bez kategorii
Łózki Mapa

21 lipca (niedziela) Ochotnicza Straż Pożarna w Łózkach (gm. Drelów) obchodzić będzie swoje 100-lecie istnienia. Uroczystości rozpoczną się zbiórką przy remizie OSP w Łózkach o godz. 11:45. Cały program wydarzenia na poniższym plakacie. 

 

materiał: gmina Drelów
plakat: OSP Łózki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Inauguracja Obchodów jubileuszu 50-lecia Filii AWF (galeria)

25 listopada w Filii AWF w Białej Podlaskiej odbyła się gala inaugurująca obchody jubileuszu 50-lecia uczelni. Tego dnia uhonorowano piękną akademią wieloletniego rektora Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie prof. Henryka Sozańskiego, Honorowego Obywatela Białej Podlaskiej, który obchodzi w tym roku jubileusz 80 urodzin i 60-lecie pracy naukowej.

Czytaj więcej »

Jubileusz szkoły z Woskrzenic Dużych (galeria)

W podniosłym nastroju świętowano 23 listopada jubileusz 100- lecia istnienia najstarszej w gminie szkoły podstawowej. Święto to zgromadziło wielu znakomitych gości, byłych nauczycieli i absolwentów a także uczniów i ich rodziców. Na ręce szefa placówki Anny Maksymiuk spłynęło wiele prezentów i szczególnych dowodów uznania.

Czytaj więcej »

Pomysłowe dęciaki z Łomaz (galeria)

O sile tkwiącej w orkiestrach dętych przekonywała niegdyś Halina Kunicka. Słowa jej przeboju sprzed lat nie straciły wymowy, a dowodem choćby postępy orkiestry dętej OSP z Łomaz. Grają razem od 31 lat i nie zamierzają przerywać dobrej passy. Trudno nie wyrazić im uznania za konsekwencję i upór.

Czytaj więcej »

Reklama