Reklama

Międzyrzec Podlaski: Arkadiusz Dalak laureatem konkursu “Foto Lubelskie”

3 lipca podczas uroczystego otwarcia wystawy – Wystawa fotograficzna „FOTO Lubelskie” w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wręczono nagrody za najlepsze prace. Główna nagroda powędrowała do Międzyrzeca Podlaskiego!

Międzyrzeczanin Arkadiusz Dalak został laureatem konkursu Foto Lubelskie za zdjęcie pt. “Widok z lotu ptaka na międzyrzeckie jeziorka jako miejsce wypoczynku i spotkania z naturą”. II miejsce przyznano fotografii Tomasza Młynarczyka (Radzyń Podlaski) pt. Kaplica Świętej Anny, zaś III miejsce zdobył Grzegorz Warowny z Ryk za zdjęcie Jezioro Rotcze.


Konkurs zorganizowany został przez CSK we współpracy z 48 miastami z regionu. Fotografie ukazują swoiste perełki Lubelszczyzny: miejsca i obiekty architektoniczne oraz dokumentują niezwykłe chwile, obyczaje, obrzędy, wydarzenia; pokazują różnorodność i wielokulturowość województwa lubelskiego. Z nadesłanych prac wybrano 65 zdjęć, które do 8 września oglądać będzie można na wystawie w Centrum Spotkania Kultury w Lublinie. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / kultura
tekst / zdjęcie: UM w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Konkurs na kartkę świąteczną (zaproszenie)

Konkursu Plastycznego Na Kartę Świąteczną CEL KONKURSU: – pielęgnowanie tradycji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA / – realizacja programu edukacji regionalnej poprzez wykonanie własnej oryginalnej karty świątecznej / – rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych dzieci i młodzieży

Czytaj więcej »

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową w gminie Międzyrzec Podlaski (zaproszenie)

Gmina Międzyrzec Podlaski zaprasza młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie na „najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”. Zgłoszenia składać można w nieprzekraczalnym terminie do 29 listopada 2019 r. w Sekretariacie Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski. Tematyka prac obejmuje: bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje oraz motywy tradycyjne.

Czytaj więcej »

Reklama