Reklama

Premiera w Kinie Merkury!

Kino Merkury w Białej Podlaskiej zaprasza na premierę nowego filmu. Na ekranie od 12 lipca: Annabelle wraca do domu (horror). Rezerwacje: 83 343 28 97 lub poprzez www.kinomerkury.pl

OPIS FILMU
Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

 

 

 

 

 

materiał: Kino Merkury w Białej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: “W magicznej Narnii” (galeria)

Za nami pierwsza w historii Teatru Pandemik premiera na scenie BCK. Choć grupa nad spektaklem pracowała zaledwie pół roku to owoc ich pracy napawa mnie ogromną dumą – zdradza opiekun grupy i reżyser przedstawienia – Damian Trzpil. Zagranie 3 seansów w ciągu dnia to nie lada wyczyn dla dzieci i młodzieży, która w dzisiejszych czasach ma mnóstwo obowiązków pozaszkolnych.

Czytaj więcej »

Premiera w Kinie Merkury: Joker! (zaproszenie)

Opis filmu Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście

Czytaj więcej »

VIII Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych (zaproszenie)

Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza do wzięcia udziału w VIII Festiwalu Filmowym Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Tematem przewodnim festiwalu jest hasło: „niepełnoSPRAWNI i pasje”. Impreza odbędzie się 24 października 2019 r. w sali Kina Merkury, przy ul. Brzeskiej 43 w Białej Podlaskiej, początek godz. 10:00. 

Czytaj więcej »

Reklama