Reklama

Kryminałki: Apartament w Międzyzdrojach okazał się być… naciągany

Biała Podlaska: 42 latek na motorowerze zatrzymany na Żwirki i Wigury. Prowadził jednoślad pomimo sądowego zakazu. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec przy Anny Jagiellonki. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas internetowego zakupu książek. // Biała Podlaska: Oszust oferował apartament w Międzyzdrojach. Przyjął zaliczkę i zerwał kontakt z mieszkańcem miasta.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę niosącego zakupy do samochodu mieszkańca gm. Biała Podlaska, z kieszeni spodni zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2019r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży komplet książek, za który otrzymał pieniądze. Jednak do chwili obecnej nie wywiązał się z umowy i nie przesłał książek, jak też nie zwrócił pieniędzy i zerwał wszelki kontakt.

03.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca podający się za przedstawiciela hotelu w Międzyzdrojach, na portalu ogłoszeniowym zaoferował wynajęcie apartamentu i po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu tytułem zaliczki zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama