Reklama

Kryminałki: Apartament w Międzyzdrojach okazał się być… naciągany

Biała Podlaska: 42 latek na motorowerze zatrzymany na Żwirki i Wigury. Prowadził jednoślad pomimo sądowego zakazu. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec przy Anny Jagiellonki. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas internetowego zakupu książek. // Biała Podlaska: Oszust oferował apartament w Międzyzdrojach. Przyjął zaliczkę i zerwał kontakt z mieszkańcem miasta.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę niosącego zakupy do samochodu mieszkańca gm. Biała Podlaska, z kieszeni spodni zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2019r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży komplet książek, za który otrzymał pieniądze. Jednak do chwili obecnej nie wywiązał się z umowy i nie przesłał książek, jak też nie zwrócił pieniędzy i zerwał wszelki kontakt.

03.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca podający się za przedstawiciela hotelu w Międzyzdrojach, na portalu ogłoszeniowym zaoferował wynajęcie apartamentu i po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu tytułem zaliczki zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Policjanci przekazali upominki pacjentom bialskiego szpitala

Policjanci komisariatu w Terespolu wspólnie z uczniami SP nr 1 włączyli się w XX akcję „Polacy-Rodakom”. Odzew ze strony uczestników był tak duży, że część przekazanych darów, która nie mogła zostać przesłana za granicę, trafiła do małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Funkcjonariusze chcieli, by dzieci przebywające w szpitalu choć przez chwilę zapomniały o codziennych zmaganiach z chorobą, a na ich buziach pojawił się uśmiech.

Czytaj więcej »

Komunikat: Uwaga na oszustów!

Bialscy policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy działając metodą “na członka rodziny” i „ na policjanta” dzwonią do starszych osób usiłując wyłudzić od nich pieniądze. Wczoraj dwie mieszkanki powiatu bialskiego straciły w ten sposób w sumie ponad 60.000 złotych.

Czytaj więcej »

Reklama