Reklama

Kryminałki: Apartament w Międzyzdrojach okazał się być… naciągany

Biała Podlaska: 42 latek na motorowerze zatrzymany na Żwirki i Wigury. Prowadził jednoślad pomimo sądowego zakazu. // Biała Podlaska: Kieszonkowiec przy Anny Jagiellonki. // Terespol: Mieszkanka miasta oszukana podczas internetowego zakupu książek. // Biała Podlaska: Oszust oferował apartament w Międzyzdrojach. Przyjął zaliczkę i zerwał kontakt z mieszkańcem miasta.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.

08.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Anny Jagiellonki
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę niosącego zakupy do samochodu mieszkańca gm. Biała Podlaska, z kieszeni spodni zabrał w celu przywłaszczenia portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2019r. TERESPOL,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży komplet książek, za który otrzymał pieniądze. Jednak do chwili obecnej nie wywiązał się z umowy i nie przesłał książek, jak też nie zwrócił pieniędzy i zerwał wszelki kontakt.

03.07.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca podający się za przedstawiciela hotelu w Międzyzdrojach, na portalu ogłoszeniowym zaoferował wynajęcie apartamentu i po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu tytułem zaliczki zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Debata Społeczna o bezpieczeństwie (zaproszenie)

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej zaprasza na kolejną już otwartą debatę społeczną. Odbędzie się ona w dniu 30.12.2019 roku o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim, ul. 1 Maja 13, pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ”.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Telefon od fałszywego pracownika CBŚ

Rossosz: Przywłaszczenie samochodu BMW. // Międzyrzec Podlaski: Uszkodzenie skrzynki złącza kablowo-licznikowego. // Biała Podlaska: Umyślnie uszkodzenie zaparkowanego przy ul. Brzeskiej samochodu. // Biała Podlaska: Zabór laptopa i pieniędzy z otwartej Lancii przy ul. Sidorskiej. // Koroszczyn: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez internet kurtki zimowej. // Piszczac: Telefon od fałszywego pracownika CBŚ. // Ortel Królewski: 64 latek za kółkiem i z prawie 1,7 promilem alkoholu w organizmie. // Wisznice: 18 i 20 latek sprawcami uszkodzenia samochodu marki Iveco.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Zastali go śpiącego w aucie na poboczu drogi

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiadał będzie 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci zastali go śpiącego w aucie zaparkowanym na poboczu drogi. W organizmie miał 4 promile alkoholu. Dodatkowo na jego koncie widnieje dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Czytaj więcej »

Reklama