Reklama

Kryminałki: Wypadek nastoletnich motorowerzystów w Żabcach

Biała Podlaska: 21 letni kierowca z 1,5 promila. // Biała Podlaska: Zniszczony Alfa Romeo. // Kodeń: Zlokalizowane dwie meliny z produkcją i sprzedażą alkoholu. // Żabce: Wypadek motoroweru. Za kierownicą 17 latek z pasażerem 16 latkiem. // Biała Podlaska: 26 letni rowerzysta z 2,2 promilami. // Kodeń: Próba wyłudzenia pieniędzy za pośrednictwem zhakowanego konta internetowego. // Międzyrzec Podlaski: Oszustwo internetowe podczas zakupu Adidasów. // Biała Podlaska: 54 letni kierowca z 1,5 promilem. // Międzyrzec Podlaski: 43 letni kierowca i pół promila alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: Uderzenie w głowę i umyślne uszkodzenie markowych okularów. // Piszczac: 19 letni kierowca i 1,1 promila alkoholu w organizmie.

06.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Skoda, 21-letniego mieszkańca gm. gm. Leśna Podl. będącego w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Alfa Romeo, który był zaparkowany na parkingu. W samochodzie wybita został przednia szyba oraz przebite opony.

05.07.2019r. KODEŃ,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol wspólnie z f-szami KAS realizując materiały własne, dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mieszkańca gm. Kodeń, który w miejscu swojego zamieszkania wyrabiał i handlował wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. W trakcie przeszukania odnaleziono i zabezpieczono w/w. Ustalono również osobę, która taki alkohol nabyła.

05.07.2019r. ŻABCE,
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 5 lipca po godz. 14:30 w miejscowości Żabce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motorowerem marki Router, lat 17, przewożąc 16-letniego pasażera (obydwaj zam. gm. Międzyrzec Podlaski) na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg, doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem, 26-letniego mieszkańca gm. Serniki, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2019r. KODEŃ,
Nieznany sprawca poprzez portal internetowy, z konta należącego do mieszkanki. gm. Kodeń rozesłał wiadomości do jej znajomych prosząc o dokonanie wpłaty poprzez system płatności na opłacenie rachunków. Żadna z osób nie dokonała jednak wpłaty, gdyż osoby kontaktowały się z właścicielką konta celem potwierdzenia w/w faktu. Postępowanie prowadzi KP Terespol .

07.06.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego, doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że zaoferował do sprzedaży dwie pary limitowanego modelu butów marki Adidas, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego, nie przekazał mu zakupionego towaru, jak również nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.04.2019r. KODEŃ,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie posiadanych informacji ustalili, że mieszkaniec gm. Kodeń w miejscu swojego zamieszkania wyrabia i handluje wyrobami alkoholowymi niewiadomego pochodzenia bez wymaganego zezwolenia. Policjanci ustalili osobę, której mężczyzna sprzedał w/w alkohol.

04.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Północna
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Siteńska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 43-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,5 promila alkoholu w organizmie.

07.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Jatkowa
Nieznany sprawca uderzając ręką w głowę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego dokonał umyślnego uszkodzenia okularów firmy H1N1 na szkodę pokrzywdzonego.

07.07.2019r. PISZCZAC, ul. Włodawska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolu- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Audi 19-letniego mieszkańca, gm. Tuczna, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Pożar w Jakówkach i próba oszustwa „na wnuczka” w Rossoszu

Połoski Nowe: Włamanie do garażu. Kradzież prostownika i pasów z napinaczami. // Wólka Dobryńska: Włamanie do naczepy samochodowej. Kradzież piły elektrycznej. // Piszczac: 39 letni kierowca z 2,5 promilami w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: 43 letni kierowca z 1,56 promilem w organizmie. // Biała Podlaska: Włamanie do altany ogrodowej. Kradzież pompy spalinowej. // Drelów: Renault z podejrzanym licznikiem kilometrów. // Hrud: Kierowca z cofniętymi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów. // Żabce: 24 letni kierowca z 2,2 promilami w organizmie. // Jakówki: Zwarcie doprowadziło do pożaru. Spłonął drewniany budynek mieszkalny z wyposażeniem. // Biała Podlaska: Pobicie mieszkańca miasta na placu Wolności. // Biała Podlaska: Włamanie na pocztowe konto internetowe. // Rossosz: Próba oszustwa metodą „na wnuczka”

Czytaj więcej »

Terespol: Trwają poszukiwania Tomasza Sylwesiuka

Rozpoczyna się kolejny dzień poszukiwań Tomasza Sylwesiuka. Od sobotniego popołudnia trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Wówczas użytkowane przez niego auto znalezione zostało w rzece Krzna. W dzisiejsze działania włączyła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa wodno-nurkowego KWPSP w Lublinie wyposażona w sonar. Funkcjonariusze po raz kolejny sprawdzać będą koryto rzeki.

Czytaj więcej »

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa motorowerzyście

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na ul. Narutowicza w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący toyotą 82 latek, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Czytaj więcej »

Reklama