Reklama

Dni Gminy Zalesie pełne atrakcji (galeria)

7 lipca gmina Zalesie świętowała swoje dni. Uroczystości rozpoczęła msza św. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zalesiu. 

Po uroczystych przemowach i części oficjalnej na terenie obiektów sportowych przy Szkole Podstawowej w Zalesiu odbyła się część artystyczna. Wystąpiły dzieci i młodzieży z gminy Zalesie, zespół “Dobrynianki”, kapela ludowa z Brześcia “Łuczyna” oraz jako gwiazda wieczoru Pudzian Bend. Program uzupełniły również dodatkowe atrakcje. Wśród nich m.in. wesołe miasteczko, stoiska z gadżetami oraz pokaz karate Kyokushin. Imprezę zakończyła dyskoteka.


materiał: gmina Zalesie
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

3 dniowe obchody Święta Niepodległości w Terespolu (galeria)

Terespol świętował 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez 3 dni. Zrealizowanych w tym czasie zostało kilka inicjatyw społecznych. Odbył się turniej tenisa ziemnego, turniej szachowy, gra terenowa, debata społeczna, potańcówka w klimacie dwudziestolecia międzywojennego, bieg ulicami miasta a także wystawa historyczna i koncert pieśni patriotycznych. Tradycyjnie złożono też wieńce pod pomnikiem.

Czytaj więcej »

Bogaty program wydarzeń na Święto Niepodległości w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Przewodniczący Rady Miasta Bogusław Broniewicz zapraszają mieszkańców na uroczyste obchody Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystości główne rozpocznie msza święta w intencji Ojczyzny w kościele p.w. NNMP przy ul. Brzeskiej o godz. 10:00. Oprócz części oficjalnej organizatorzy przygotowali również ciekawy program wydarzeń towarzyszących. Więcej szczegółów na poniższych plakatach.

Czytaj więcej »

Świętujemy Niepodległość w Małaszewiczach (zaproszenie)

„Ten, kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości” – Józef Piłsudski. Z takim mottem naszego wielkiego rodaka świętować będziemy 7 listopada od godz. 17.00 odzyskanie przez Polskę Niepodległości! Tym samym zapraszamy na montaż słowno – muzyczny “Z pieśnią przez dzieje Polski” w Zespole Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Polecamy!!

Czytaj więcej »

Reklama