Reklama

Biała Podlaska: Duże zainteresowanie szkoleniami ZPP Podlasie

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie Biała Podlaska zorganizował w dniu 27.06.2019 roku cykl szkoleń skierowanych do lokalnych przedsiębiorców zrzeszonych w związku jak i zaproszonych gości. Spotkanie odbyło się w hotelu Delfin.

Pierwszy temat – Ochrona podatkowa dla firm i osób zaprezentowana przez firmę Allianz.
Przedstawiono jaka odpowiedzialność karnoskarbowa spoczywa na przedsiębiorcy zarówno właściciela jednoosobowej działalności gospodarczej jak i na zarządzie większej spółki. Zaprezentowano w jaki sposób zabezpieczyć ryzyko karno-skarbowe przedsiębiorcy oraz zminimalizować ryzyko podatkowe w firmie.

Następny temat warsztatów Korzyści z reorganizacji jednoosobowej działalności gospodarczej.
Przedstawiciele Firmy Alto z Warszawy zapoznali uczestników z korzyściami wynikającymi z przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę , podając za przykład spółkę komandytową. Przedstawiono również przebieg procesu reorganizacyjnego.

Poruszono zagadnienia związane z nieruchomościami , zezwoleniami, koncesjami , procedurami administracyjnymi, dokumentami , które występują podczas zmian formy prawnej prowadzonej działalności. Tego typu spotkania oprócz tego , że przedsiębiorca poszerza wiedzę, korzystając z doświadczenia fachowców, ale są też okazją do dzielenia się spostrzeżeniami oraz pomysłami na prowadzenie biznesu Na kolejne szkolenia i konferencje ZPP Podlasie zaprasza po wakacjach.


materiał: ZPP Podlasie Biała Podlaska
tekst zdjęcia: Tomasz Rudowski Koordynator ZPP Podlasie Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama