Wisznice: Horodyszcze postawiły na swoim! Dziewczyny szóstym zespołem w Polsce!

Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – Głuchołazy13- 16.06.2019r. Udało się zebrać pieniądze i na mistrzostwa pojechał zespół SP Horodyszcze z gm. Wisznice. Dziewczyny reprezentowały powiat bialski! Po 3 porażkach, 2 remisach i 2 zwycięstwach Horodyszcze zajęły VI-te miejsce w kraju! Jako jedyny zespół pokonał między innymi zespół z Ząbek, który wywalczył mistrzostwo. Do Horodyszcza trafiła również korona króla strzelców, którą zdobyła Milena Rożnowicz strzelając w całym turnieju 18 bramek. Gratulujemy!!

Udział w Ogólnopolskim Finale wzięły zespoły: SP Goleniów, SP Żegocin, SP Aleksandrów Kujawski, SP Bierutów, PSP 6 Brzeg, SP Samonino, SP Horodyszcze, SP Ząbki. System gier każdy z każdym.