Reklama

Kryminałki: Nastolatek zniszczył ławki w centrum handlowym

Bialscy policjanci zatrzymali wczoraj sprawcę uszkodzenia ławek na terenie centrum handlowego. Okazał się nim nastoletni mieszkaniec tej miejscowości. Straty powstałe w wyniku zdarzenia oszacowane zostały na kwotę ponad 7 tys. zł. Za swój czyn 14-latek odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Wczoraj po południu dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawcy zniszczenia ławek na terenie centrum handlowego w Białej Podlaskiej. Na miejsce natychmiast skierowany zostali funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Policjanci ustalili, że pracownik ochrony, zauważył młodego chłopaka, którzy dzień wcześniej uszkodził znajdujące się w sklepie ławki. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu. Widać na niej jak nastolatek kilkukrotnie z impetem siada na nie zrywając spawy i powodując wgniecenie siedzisk. Tego dnia znów postanowił odwiedzić bialskie centrum. Straty powstałe w wyniku tego zdarzenia oszacowane zostały na kwotę ponad 7 tys. zł.

Nastolatek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze sprawcy czynu karalnego. Odpowiadał będzie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 0 komentarzy do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama