Reklama

Międzyrzec Podlaski: Powstanie sieć szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach

W Międzyrzecu Podlaski w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa zostanie  wybudowana sieć szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach. Dzięki temu, aż  933 punkty adresowe na terenie miasta będą za darmo podłączone do sieci światłowodowej.

Wybudowana infrastruktura będzie udostępniana innym operatorom na zasadach hurtowych, którzy będą mogli świadczyć na niej swoje usługi.

Program Operacyjny Polska Cyfrowa to projekt, którego celem jest wyeliminowanie terytorialnych różnic w dostępie do szerokopasmowego Internetu. Dodatkowo zapewnia użytkownikom końcowym (m.in. wskazanym placówkom edukacyjnym) dostęp do sieci światłowodowej o przepustowości co najmniej 100 Mb/s..

Wykaz punktów adresowych zrealizowanych w ramach projektu


materiał: Międzyrzec Podlaski miasto / inwestycje
tekst / grafika: UM w Międzyrzecu Podlaskim

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Domek w Łebie okazał się być naciągany

Sitnik: Mieszkanka gminy oszukana podczas internetowej rezerwacji domku letniskowego w Łebie. // Biała Podlaska: Dziewięć różnych transakcji kartą płatniczą bez wiedzy właściciela. // Biała Podlaska: Kradzież portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi z wnętrza busa. // Dobryń Duży: 31 rowerzysta z gm. Zalesie z zakazem kierowania rowerami.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Internet ponad granicami

Siedem miesięcy temu wprowadzono przepisy zakazujące nieuzasadnionego blokowania geograficznego. Od tego czasu konsumenci zdążyli dobrze zapoznać się z nowymi przepisami zakazującymi ograniczania handlu elektronicznego i

Czytaj więcej »

Reklama