Reklama

Festyn Niedziela w Terespolu (zaproszenie)

Polecamy Terespol Ważne
Mapa

Zapraszamy do Terespola na coroczny festyn pn NIEDZIELA W TERESPOLU, który jest jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych letnich imprez plenerowych w regionie.

Wystąpią różnorodni artyści polskiej sceny muzycznej: na początek wystąpią goście zza wschodniej granicy, następnie w podróż dookoła świata zabiorą publiczność gwiazdy scen rewiowych i musicalowych. Dalej wystąpią: prezentujący repertuar dla dorosłej publiczności Andrzej Rybiński (klasyka polskiej piosenki), wszystkich zauroczy i rozbuja gwiazda disco polo/dance – Exaited, potem sceną zawładną znani terespolskiej publiczności folkowo-rockowy zespół Horpyna (występował w 2008 roku), gwiazdy wieczoru będzie jeden z najlepszych ostatnimi laty zespołów rockowych – HAPPYSAD oraz popularny w najlepszych klubach w kraju DJ Hubertuse. Festyn zakończy się dyskoteką, którą poprowadzi dj z bialskiego klubu Gramofon.

Oprócz występów muzycznych i atrakcji na terenie imprezy zgodnie z chlubną tradycją przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rzecz Darii Fedorowicz, ciężko chorej od urodzenia na autyzm dziewczynki, mieszkanki Terespola, która od wielu lat poddawana jest terapii w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie ,,Wspólny Świat” w Białej Podlaskiej.


materiał: Terespol miasto
tekst zdjęcia: Łukasz Pogorzelski MOK Terespol
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Jazzowe klimaty z Anną Michałowską. Koncert w Coffeelove (galeria)

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz kawiarnia Coffeelove zaprosili fanów jazzu właśnie dziś, 1 września, na koncert znakomitej lubelskiej wokalistki jazzowej Anny Michałowskiej z zespołem. Koncert odbył się w kawiarni Coffeelove w Białej Podlaskiej. W dzisiejszym koncercie wystąpili: Anna Michałowska – śpiew, Michał Iwanek – piano, Jarosław Michaluk – kontrabas.

Czytaj więcej »

Bialski chór z koncertem w Zakopanem

W ostatni weekend sierpnia chór parafii Chrystus Miłosiernego „Schola Cantorum Misericordis Christi” wykona dwa koncerty w Zakopanem, gdzie weźmie udział w finałowych wydarzeniach muzycznych, które odbywają się w ramach corocznego cyklu „Koncerty w Zakopanem, lato 2019”.

Czytaj więcej »

Reklama