Reklama

Bialczanin na Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness Rzym 2019

Mistrzostw Europy w Kulturystyce i Fitness federacji WPF, odbyły się 08.06.2019 w których uczestniczył Mariusz Wasilczuk – funkcjonariusz Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej.

W Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness Federacji WPF Rzym 2019 w kategorii kulturystyka ekstremalna do 80 kg zająłem 4 miejsce. Wynik traktuję jako sukces, ponieważ w zawodach tej rangi startują najlepsi zawodnicy federacji w danym kraju, a kategoria do 80 kg jest dla mnie nową i w tym roku startuję w niej po raz pierwszy. W Mistrzostwach brało udział 150 zawodniczek i zawodników z Europy. Podczas zawodów zapadła decyzja, że w przyszłym roku Mistrzostwa Europy odbędą się w Polsce. Zabieram się więc do ciężkiej pracy, aby w Polsce poprawić swój wynik.

Mistrzostwa odbyły się w dniu 8 czerwca 2019 roku.


materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Koroszczyn: Ujawnione papierosy

Przemyt ponad 36 tys. paczek papierosów udaremnili funkcjonariusze lubelskiej KAS. To już kolejne duże ujawnienie wyrobów tytoniowych w Oddziale Celnym w Koroszczynie na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy. Funkcjonariusze Pierwszego Referatu Realizacji, podczas prowadzonych w Oddziale Celnym w Koroszczynie działań, wytypowali do kontroli wjeżdżający z Białorusi do Polski samochód ciężarowy przewożący stalowe pręty.

Czytaj więcej »

Reklama