Reklama

Sport: 40 lat działalności GLKS-T Tytan Wisznice (galeria)

W tym roku Gminny Klub Sportowy Tytan Wisznice obchodzi 40-lecie działalności.

W sobotę 29 czerwca z tej okazji na placu Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach zebrali się zaproszeni działacze piłkarscy województwa lubelskiego i przedstawiciele władz samorządowych i państwowych, aby wspólnie świętować okrągły jubileusz. Wydarzenie było połączone z X Letnią Galą Piłkarską Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej.

 

materiał: sport / gmina Wisznice
tekst / zdjęcia: UG w Wisznicach

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Sport: Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w piłce halowej dziewcząt. Drużyna ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w finale (galeria)

08 stycznia w Potoczku odbył się półfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w halowej piłce nożnej dziewcząt. Żeńska drużyna z ZSCKR w Leśnej Podlaskiej w składzie: Wiktoria Masalska – kapitan zespołu, Małgorzata Witek – bramkarz, Natalia Kościuczyk, Natalia Grabowska, Gabriela Mirończuk, Zuzanna Witoroszczuk, Justyna Barańska i Luiza Bebko wywalczyła I miejsce i awansowała do finału turnieju.

Czytaj więcej »

Finał turniejów Champion Cup (zaproszenie)

Zapraszamy wszystkich sympatyków AT Champion na FINAŁ turniejów Champion Cup pod Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który już 7 grudnia w hali IV LO im. Staszica w Białej Podlaskiej! Tym razem po raz ostatni w tej edycji do rozgrywek przystąpią piłkarze z roczników 2007 i młodsi 🙂 Cytując klasyka: „Będzie się działo!!!

Czytaj więcej »

Reklama