Reklama

Kultura: XXII Piknik Teatralny w Zalesiu (film)

2 czerwca w Zalesiu już po raz dwudziesty drugi odbył się Piknik Teatralny. Dzieci i młodzież z terenu powiatu bialskiego zaprezentowały ciekawe prezentacje teatralne, muzyczne i wokalne

W programie wydarzenia znalazły się również dodatkowe atrakcje. Organizatorzy zadbali o darmowe wesołe miasteczko, dyskotekę oraz grill i inne smakołyki.
materiał: gmina Zalesie / kultura
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

II Kodeńskie memento za zmarłych motocyklistów (zaproszenie)

Zapraszamy już drugi raz na wyjątkowe spotkanie motocyklistów i ich rodzin. Chcemy Panu Bogu powierzyć tych, których już pośród nas nie ma i prosić dla nich o Niebo. Chcemy się także spotkać i dzielić wspólną pasją. Cieszymy się bardzo, że w tym roku wspólnie z Krucjatą Motoróżańcową zjedziemy się w Kodniu u Matki Bożej.

Czytaj więcej »

Wisznice: IX Piknik Historyczny w Dubicy (galeria)

80 rocznica wybuchu II Wojny Światowej przypomniana została podczas IX Pikniku Historycznego! Wczoraj, 8 września 2019 na placu przy Szkole Podstawowej i sali widowiskowej szkoły w Dubicy. Na spotkanie z żywą historią zaprosiło Stowarzyszenie Rozwoju Wsi OSP Jedna Dubica i Gminny Ośrodek Kultury w Wisznicach. Piknik Historyczny poprowadzili: Elżbieta Sokołowska – dyrektor GOK, i Marek Banaszczuk – prezes Stowarzyszenia.

Czytaj więcej »

Reklama