Reklama

Międzyrzec Podlaski: Wipasz już otwarty! (galeria)

Dziś, 29 czerwca, w Międzyrzecu Podlaskim przy ulicy Siteńskiej odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu produkcyjnego. To najnowocześniejszy tego typu obiekt w całej Europie. Ma powierzchnię 3500 metrów kwadratowych i ma zapewnić pracę ponad tysiącu osób.

Prezes Wipaszu Józef Wiśniewski, nie krył dumy ze swoich pracowników określających ich mianem „Rodziny Wipaszu”. Apelował również do polityków aby regulacjami prawnymi wspierali rozwój przemysłu spożywczego w kraju.

Zadowolony jest także burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot. Dla niego to spełnienie obietnic wyborczych ściągnięcia do miasta poważnego inwestora z zewnątrz, oferta nowych setek miejsc pracy, wzmocnienie pozycji Międzyrzeca Podlaskiego na mapie gospodarczej Polski Wschodniej, syndrom „kuli śniegowej” – wielki inwestor z szerokim zakresem obsługi pobudzi powstanie firm współpracujących i kooperujących a to dodatkowe możliwości powstania nowych firm i kolejnych miejsc pracy, a co równie istotne to znaczące wpływy do budżetu Międzyrzeca z podatków lokalnych które wzmocnią i przyśpieszą rozwój miasta.


materiał: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama