Reklama

Kończę szkołę średnią, chcę zarabiać. Jak pogodzić nacisk na dalszą edukację z zarabianiem realnych pieniędzy

W obecnych czasach presja społeczeństwa potrafi być przytłaczająca. Rodzina potrafi wymagać od swoich dzieci ukończenia studiów, żeby zdobyły dobrą pracę i miały lepszy start w dorosłym życiu. Martwią się, co jest w stu procentach akceptowalne i zrozumiałe. Do tego dochodzą jeszcze znajomi po wyższych uczelniach, którzy nie do końca rozumieją, że nie każdy ma środki i aspiracje na kontynuacje nauki w prestiżowych uczelniach. Przecież większość dobrze płatnych prac, wymaga głownie odpowiednich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Samo ukończenie studiów nie daje od razu fachu i doświadczenia.

Chęć zarabiania realnych pieniędzy jest całkowicie zrozumiała. Zdobywanie doświadczenia zawodowego i zarabianie na swoje potrzeby nie musi przekreślać dalszej edukacji i rozwoju. Jest wyjście z tej sytuacji – praca i nauka w tym samym okresie. Istnieje wiele szkół, w tym Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej, w której każdy, nawet bardzo zapracowany, znajdzie swoje miejsce. Studium oferuje luźny grafik zajęć, a w nim nauczanie wieczorowe i zaoczne w weekendy.

Całkowicie BEZPŁATNA oferta Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej skierowana jest do absolwentów szkół średnich i każdej innej zainteresowanej osoby, która chce poprawić swój status na rynku pracy. Wiele kierunków jak np.: Terapeuta Zajęciowy, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych, Opiekun Medyczny, Technik Elektroniki I Informatyki Medycznej, Higienistka Stomatologiczna, Technik Sterylizacji Medycznej zapewni kwalifikacje państwowe i dobry start zawodowy. Studium, dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy sprzęt, jest w stanie zapewnić najlepsze warunki nauczania swoim uczniom. Kadra nauczycieli to praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy znają swój fach „od podszewki”.

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych finansowanych przez Unię Europejską projektów m.in. ,,Aktywna Szkoła”, uczniowie studium, mają możliwość bezpłatnie ukończyć kursy specjalistyczne warte nawet kilka tysięcy złotych oraz wziąć udział w dodatkowych szkoleniach.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonym zawodzie. Presja społeczeństwa znika i dalsza praca staje się przyjemnością. Zachęcamy do aplikowania.
>>> Zachęcamy do aplikowania <<<


materiał: Medycznego Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej
tekst: Sławomir Anklewicz dyrektor Medycznego Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama