Reklama

Biała Podlaska: Zawód kosmetyczka. Bizneswoman w nowoczesnym wydaniu.

Popyt na urodę i dobry wizerunek rośnie. Wartość rynku usług kosmetycznych szacowana jest na 1,4 mld złotych w 2020 r. To już nie są żarty, lecz poważny biznes. Nieustanny rozwój polskiego rynku kosmetycznego sprawia, że rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie.

Mentalność Polaków diametralnie się zmienia.  Moda na zdrowy styl życia i zadbany wygląd, spędzanie wolnego czasu w SPA & Wellness staje się elementem naszej codzienności i chwil relaksu. Nie jest też tajemnicą, że Klienci dbając o wizerunek i dobre samopoczucie poszukują usług profesjonalistów.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku rośnie liczba salonów kosmetycznych, a za tym stale rośnie zapotrzebowanie na dobrze wykwalifikowanych kosmetologów.

Do pracy w zawodzie potrzebni są ludzie z doświadczeniem i rzetelnymi umiejętnościami. Pracodawcy poszukują osób z wykształceniem, które podnoszą swoje kwalifikacje, doszkalają się, poszukują nowości wzbogacając warsztat pracy. Takich absolwentów i takiego podejścia oczekuje rynek pracy.

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej uruchomiła kierunek Technik usług kosmetycznych. Stanowi on BEZPŁATNĄ szansę na zdobycie kwalifikacji państwowych i praktycznych umiejętności dla absolwentów i studentów kierunków powiązanych z kosmetologią.

Placówka gwarantuje możliwość zdobycia wiedzy w pracowniach wyposażonych w nowoczesny sprzęt, taki jakim dysponują renomowane salony kosmetyczne i SPA. Kadra dydaktyczna z wieloletnim praktycznym doświadczeniem nie tylko nauczy słuchaczy jak prawidłowo wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, obsługiwać urządzenia kosmetyczne, ale też nauczy Klientów prawidłowego stosowania produktów do pielęgnacji ciała. Pokaże jak budować bliskie relacje i jak skutecznie wykorzystać umiejętności i kompetencje społeczne w codziennej pracy.

Edukacja realizowana jest w elastycznych trybach: dziennym (5 dni w tyg.), wieczorowym (3 dni w tyg.), zaocznym (2 dni w tyg. – sobota, niedziela – co 2 tyg.).

Lecz to nie wszystko. W ramach dotowanych przez Unię Europejską projektów m.in. ,,Aktywna Szkoła”, słuchacze studium, mają możliwość bezpłatnie ukończyć kursy specjalistyczne warte nawet kilka tysięcy złotych, np.: stylizacja i zdobnictwo paznokci, stylizacja i przedłużanie rzęs, wizaż.

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja na rok 2019/2020, która daje realną szansę każdemu chętnemu na Państwowe Kwalifikacje Zawodowe honorowane w Polsce i za granicą oraz stabilną pracę w wymarzonej prestiżowej profesji.

>>> Zachęcamy do aplikowania <<<


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst / zdjęcie: Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama