Reklama

Kryminałki: Nietrzeźwy mody rowerzysta przewrócił się na Janowskiej

Janów Podlaski: Próba kradzieży siana z terenu 2 ha Wspólnoty Gruntowej. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas zakupu laptopa poprzez internet. // Czosnówka: Mieszkaniec miejscowości oszukany podczas zakupu ryb akwariowych poprzez internet. // Biała Podlaska: Oszukany mieszkaniec Chełma. Próbował kupić telefon poprzez internet. // Małaszewicze Małe: Podrobiony podpis na umowie przedstawionej w urzędzie. // Biała Podlaska: 19 letni rowerzysta z 1,4 promilem alkoholu w organizmie przewrócił się i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

23.06.2019r. JANÓW PODLASKI,
Dwaj mieszkańcy zam. gm. Janów Podlaski usiłowali dokonać kradzieży siana na szkodę Wspólnoty Gruntowej poprzez wykoszenie trawy na łące o powierzchni 2ha, której nie mieli prawa użytkować. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

21.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży laptop, za który przyjął zapłatę, a pomimo przesłanej i potwierdzonej rezygnacji przez kupującego z tego zakupu do dnia dzisiejszego nie zwrócił wpłaconej kwoty pieniędzy oraz urwał kontakt z kupującym.

16.06.2019r. CZOSNÓWKA,
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, na portalu internetowym oferował do sprzedaży ryby akwariowe, za które pobrał pieniądze, a po otrzymaniu kwoty do chwili obecnej nie dostarczył ryb, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał wszelki kontakt z kupującym.

22.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Chełma. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży iPhona 7 32GB oraz ogłoszenie dot. sprzedaży iPhona X 64GB. Po telefonicznych ustaleniach co do zakupu pobrał na podane konto bankowe, a po otrzymaniu pieniędzy zerwała wszelki kontakt z kupującym i do chwili obecnej nie zwróciła pieniędzy.

27.04.2014r. MAŁASZEWICZE MAŁE,
Mieszkaniec gm. Terespol podrobił na umowie użyczenia lokalu podpis członka swojej rodziny, a następnie posłużył się tym dokumentem w urzędzie.

24.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
19-letni mieszkaniec gm. Biała Podl. kierując rowerem w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie, stracił nad nim panowanie, przewrócił się, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Mężczyzna przewieziony został do szpitala.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama