Reklama

Dni Drelowa! (zaproszenie)

Gmina Drelów Polecamy
Mapa

Zapraszamy na Dni Drelowa! Już 7 lipca 2019! Główna gwiazda Dejw! Start 15.00. Program tego dnia jest bardzo bogaty! Rozpocznie się sesją Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Drelowskiej o godz. 13:00! Na scenie „Tacy Sami”, Drelowiacy, Nipperboy, Energy Girls, Junior Stress. Do tego wystawy, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne! Zapraszamy!
materiał: Drelów gmina
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Bal karnawałowy dla dzieci (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosił wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który ma miejsce właśnie dziś, 25 stycznia. W programie gry i zabawy, „tańce, hulanki i swawole” oraz słodki poczęstunek. Dzieci na balu w najwspanialszych strojach karnawałowych. Dziś szybka fotorelacja a niebawem materiał filmowy!

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Bal karnawałowy z Mikołajem dla podopiecznych PCPR (film) (galeria)

17 stycznia  w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej odbył się mikołajkowy bal karnawałowy dla podopiecznym bialskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Jak co roku na dzieci czekały różnorodne zabawy z animatorem, konkursy oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło oczywiście również Świętego Mikołaja i prezentów.

Czytaj więcej »

Reklama