Reklama

Dni Drelowa! (zaproszenie)

Gmina Drelów Polecamy
Mapa

Zapraszamy na Dni Drelowa! Już 7 lipca 2019! Główna gwiazda Dejw! Start 15.00. Program tego dnia jest bardzo bogaty! Rozpocznie się sesją Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Drelowskiej o godz. 13:00! Na scenie “Tacy Sami”, Drelowiacy, Nipperboy, Energy Girls, Junior Stress. Do tego wystawy, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne! Zapraszamy!
materiał: Drelów gmina
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Korobeczka – wielki finał!! (zaproszenie)

Projekt „Korobeczka” realizowany przez Zespół Pieśni i Tańca „Podlasie” w ramach Programu EtnoPolska 2019 Narodowego Centrum Kultury po dwóch miesiącach pracy zmierza do wielkiego Finału. W środę 23 października w Auli ROBiR AWF w trzech koncertach zaprezentują się grupy taneczne z całego regionu. O godz. 10.00 rozpoczną się „Helenki” czyli prezentacje przedszkolaków. Od godz. 11.30 w repertuarze tańców i zabaw podlaskich na scenie pojawią się dzieci i młodzież szkolna. Koncert Finałowy Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie z udziałem orkiestry kameralnej oraz zaproszonych gości odbędzie się o godz. 18.00.

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Dzień Pieczonego Ziemniaka w Worgulach (galeria)

Wójt gminy Leśna Podlaska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej Filia w Worgulach zaprosili dziś (12 października) na Dzień Pieczonego Ziemniaka w świetlicy w Worgulach. W programie znalazła się cześć artystyczna, quiz o ziemniaku, konkurs na ziemniaka cudaka dla dzieci, rozstrzygnięcie konkursu na “Potrawę z ziemniaka”, degustacja potraw konkursowych oraz wspólne biesiadowanie. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama