Reklama

Ludowe wakacje z GOK-iem w Leśnej Podlaskiej (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej serdecznie zaprasza dzieci na „Ludowe wakacje z GOK-iem”. Zajęcia odbywają się w dniach 2-26 lipca (każdy wtorek, czwartek i piątek) o godz. 11:00. 

W programie: zajęcia taneczne, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, zajęcia teatralne, zajęcia kulinarne oraz zabawy animacyjno – ruchowe.

 


materiał: gmina Leśna Podlaska
plakat: GOK w Leśnej Podlaskiej

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Piszczac: Podsumowanie ferii zimowych (galeria)

W ostatnich dwóch tygodniach w świetlicy Jaskółka było gwarno, ale i bardzo ciekawie. Ze względu na mało sprzyjającą feeryjnym zabawom pogodzie, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zorganizowało dzieciom wiele interesujących atrakcji. Pierwszy tydzień uczestnicy zajęć zaczęli od zaprojektowania i wykonania koszulek świetlicowych. Ponad 60 dzieci poszła do domu we własnoręcznie ozdobionych T-shirtach. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się warsztaty mydlarskie, w których wzięło udział również około 60 pociech.

Czytaj więcej »

Leśna Podlaska: Bal karnawałowy dla dzieci (galeria)

Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zaprosił wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który ma miejsce właśnie dziś, 25 stycznia. W programie gry i zabawy, „tańce, hulanki i swawole” oraz słodki poczęstunek. Dzieci na balu w najwspanialszych strojach karnawałowych. Dziś szybka fotorelacja a niebawem materiał filmowy!

Czytaj więcej »

Międzyrzec Podlaski: Ferie w pracowni graficznej MOK powinny trwać cały ROK! (galeria)

W Międzyrzecu Podlaskim dzieci i młodzież pod kierunkiem instruktor Anety Pliszki miały okazję poznać tajniki warsztatu grafiki artystycznej. Dowiedziały się jakie są techniki graficzne i poznały jedną z nich zwaną linorytem (grafika druku wypukłego). Próbowały swoich sił w stworzeniu pierwszej pracy wycinanej za pomocą dłutek, następnie pokrywały farbą drukarską matryce i drukowały na prasie graficznej. Część odbitek powstała na papierze, część na koszulkach. Prace można było zabrać ze sobą do domu na pamiątkę.

Czytaj więcej »

Reklama