Reklama

Biała Podlaska: Festyn rodzinny u Przyjaciół Kubusia Puchatka (galeria)

6 czerwca z okazji obchodów „Święta Rodziny” oraz podsumowania „Dni Dobrego Słowa” w roku szkolnym 2018/2019 odbył się w Przedszkolu Niepublicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka przy ul. Kolejowej festyn rodzinny pod hasłem „Nasze Rodzinne Dobre Chwile I Uśmiechy I Słowa Miłe”.

Podczas starannie przygotowanych wystąpień przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne budząc zachwyt w oczach najbliższych. Zwieńczeniem części artystycznej było wypuszczenie do nieba balonów symbolizujących dobre słowa niesione w świat. Natomiast rodzice przygotowali wspólnie z dziećmi wspaniałe plakaty będące zwieńczeniem działań „Dobrej Skarbonki”.

Impreza była również okazją do zabaw ruchowych oraz działań plastycznych, w których udział brali zarówno rodzice, jak i dzieci. Największą atrakcją festynu okazał się wóz strażacki którym przyjechali strażacy. Każdy przedszkolak mógł wejść do wozu oraz spróbować swoich sił podczas strącania pachołków wodą z węża strażackiego. Następnie strażacy zorganizowali dzieciom kurtynę wodną, która dostarczyła im mnóstwo frajdy i wesołej zabawy.

Po sporej porcji ruchu apetyt dopisywał wszystkim. W zaimprowizowanej kawiarence „Pod chmurką”, amatorzy smakołyków mieli do wyboru pyszne ciasta – przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków, kawę, herbatę a „przedszkolny bufet” obfitował we wspaniałą zapiekankę oraz warzywny pasztet . Zabawa była wyśmienita bo rodzinna! Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci – pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który wszyscy mogli spędzić ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.


materiał: Przyjaciół Kubusia Puchatka
tekst zdjęcia: Przyjaciół Kubusia Puchatka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama