Reklama

Kryminałki: Pobicie mieszkańca gm. Terespol przy al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska: Pobicie mieszkańca gm. Terespol przy al. Jana Pawła II. // Biała Podlaska: Kradzież telefonu podczas imprezy integracyjnej. // Biała Podlaska: Zabrany plecak Adidas z portfelem i pieniędzmi w środku zawieszony na gałęzi drzewa. // Witoroż: Mieszkanka oszukana podczas zakupu przez internet basenu ogrodowego. // Koroszczyn: Białorusin, 40 letni kierowca ciężarowego Volvo, zatrzymany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Wydmuchał 2,2 promila.

18.06.2019 r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
N/n sprawcy dokonali pobicia mieszkańca gm. Terespol w ten sposób, że bili go rękoma oraz po przewróceniu na ziemię kopali po całym ciele, w wyniku czego spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2019r. BIAŁA PODLASKA
N/n sprawca w czasie imprezy integracyjnej dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy J7 na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. Grzybowa
N/n sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej zabrał w celu przywłaszczenia zawieszony na drzewie plecak m-ki Adidas wraz z zawartością w postaci portfela z dokumentami i pieniędzmi na szkodę w/w.

05.06.2019r. WITOROŻ,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Drelów. N/n sprawca na stronie internetowej jednej z firm oferował do sprzedaży basen ogrodowy wraz z wyposażeniem, a po otrzymaniu na wskazane konto należności, zamówionego towaru nie wysłał, zaniechał dalszych kontaktów z pokrzywdzoną.

18.06.2019r. KOROSZCZYN, ul. Graniczna
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali kierującego pojazdem ciężarowym m-ki Volvo 40-letniego Ob. Białorusi znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Wymienionego zatrzymano w „policyjnym areszcie”.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama