Reklama

I Cross Półmaraton – Biegnij w las z nami! (zaproszenie)

Biała Podlaska Gmina Biała Podlaska Polecamy
Mapa

Zapraszamy serdecznie na “I cross półmaraton – biegnij w las z nami”, który odbędzie się 21 lipca w Kaliłowie k/Białej Podlaskiej. Start godz. 9:00!!


Czeka na Was moc wrażeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośników długich dystansów zapraszamy na półmaraton, a krótkich na bieg na 5 km. Trasa obu konkurencji prowadzi przez malownicze tereny leśne. Na dzieci czeka plac zabaw, a po biegach zregenerujemy siły przy miejscu do grillowania. Biuro zawodów będzie zlokalizowane na terenie rekreacyjnym Popówka. Liczymy na Waszą obecność.
Zapisy na www.dostartu.pl/cross-polmaraton-biegnij-w-las-z-nami-v3565.pl.html

materiał/tekst: Miasto Biała Podlaska / www.time2go.pl/

opracowanie: Przemysław Treska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: IV Nocny Bieg – około 1000 osób bawiło się na lotnisku!! (galeria)

IV Nocny Bieg Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia zorganizowano wczoraj, 26 października, w godzinach wieczornych i nocnych na bialskim lotnisku. Przy dobrej pogodzie z zaproszenia skorzystać postanowiło ponad 600 biegaczy z rodzinami i przyjaciółmi. Ze sportowego – rekreacyjnego wydarzenia przemieniło się ono we wspaniały nocny happening pamięci, rywalizacji, dobrej zabawy i wspaniałej atmosfery. Niebawem FILM z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Kodeń: XVI Biegi po Ziemi Kodeńskiej “Pamięci Września 1939”

Dnia 8 października 2019 roku, na uroczej kodeńskiej Kalwarii rozegrane zostały sportowe zwody biegowe dla uczniów szkół podstawowych. XVI Biegi po Ziemi Kodeńskiej, nad którymi honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski, w tym roku, w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej, nosiły tytuł PAMIĘCI WRZEŚNIA 1939.

Czytaj więcej »

Reklama