Reklama

Wakacje z Miejską Biblioteką Publiczną w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Wakacje to czas odkrywania ciekawych lądów i zdobywania przyjaciół. Miejska Biblioteka w Białej Podlaskie serdecznie zaprasza do wakacyjnych wizyt w bibliotece oraz do zapoznania się z ofertą bezpłatnych zajęć adresowanych do dzieci i młodzieży.

Na uczestników czekać będzie moc atrakcji oraz wiele interaktywnych gier i zabaw. Przez całe wakacje można tak jak zawsze przyjść do biblioteki, skorzystać z Internetu oraz PlayStation, pograć w gry planszowe, spędzić przyjemnie czas z książką. Szczegółowe informacje o wydarzeniach i atrakcjach znajdują się na poniższych plakatach.

 

 


materiał: Biała Podlaska miasto / kultura
tekst / plakaty: Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Porady Radio Biper: Kto może uzyskać kredyt gotówkowy bez BIK?

Aby wziąć kredyt gotówkowy w banku, zawsze niezbędne jest spełnienie przez klientów kilku warunków. Kluczową kwestię pełni dobra historia kredytowa w BIK oraz brak wpisu w KRD. Oznacza to, że osoby zadłużone, które wciąż spłacają zobowiązania i nie radzą sobie z terminowym uiszczaniem rat, nie mają szans na otrzymanie kredytu bankowego. Co w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe oferujące kredyt gotówkowy bez BIK. Kto dostanie kredyt gotówkowy?

Czytaj więcej »

Kraj: Ferie zimowe z POLREGIO – 5 miejsc, do których warto pojechać na ferie zimowe

Ferie zimowe już trwają, więc wielu uczniów rzuca w kąt swoje plecaki i zaczyna dwa tygodnie wakacji. Na zimowy odpoczynek jako pierwsi udają się mieszkańcy województw podkarpackiego, łódzkiego, lubelskiego, pomorskiego i śląskiego. Zachęcamy więc do odwiedzenia ciekawych zakątków Polski i skorzystania z ofert promocyjnych POLREGIO. Żeby zaoszczędzić trud wyszukiwania miejsc, przygotowaliśmy 5 propozycji, dla tych którzy chcieliby spędzić ten czas poza domem.

Czytaj więcej »

Reklama