Reklama

Akcja Lato w Klubach GOK Biała Podlaska! (zaproszenie)

Harmonogramy zajęć Akcji Lato 2019 w Klubach Kultury prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej. W Klubie Kultury w Worońcu, Perkowicach, Dokudowie, Hrudzie i Sworach.

akcja lato w klubach z logotypami


materiał: GOK Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Perkowice: Sukces podczas Konkursu Kulinarnego w Zamościu

Już po raz dziewiętnasty Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Polska Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urzędem Miejskim w Zamościu zorganizowali Wojewódzki Finał XIX Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, na najlepszy regionalny i lokalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i lokalną, który odbył się 3 sierpnia 2019 roku na placu przy Pałacu Zamoyskich w Zamościu.

Czytaj więcej »

Lato pełne atrakcji z Klubem Kultury w Perkowicach (galeria)

Wakacje w Perkowicach zaczęły się w przytupem. W dniu 29 czerwca odbył się „Piknik Świętojański” dla mieszkańców Perkowic i okolicznych miejscowości.  W ramach pikniku zagrała Kapela Podwórkowa  Caravana,  gry i zabawy dla dzieci i dorosłych poprowadziła instruktorka GOK Katarzyna Mikiciuk a  ognisko z kiełbaskami i poczęstunek dla wszystkich przygotowało Stowarzyszenie Smaki Perkowic. Dużą popularnością cieszyło się tradycyjnie malowanie buziek.

Czytaj więcej »

Swory i Woskrzenice: Akcja lato z GOK-iem

Swoją wakacyjną przygodę z teatrem, 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Swór i Woskrzenic rozpoczęła w poniedziałek 15 lipca. Tego dnia odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „Bezpieczne lato pod okiem Melpomeny”. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie „Tradycja i Współczesność” i Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej, a dofinansowany został ze środków Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Biała Podlaska.

Czytaj więcej »

Reklama