Reklama

Spotkanie na temat spraw związanych z rolnictwem (zaproszenie)

Powiat
Biała Podlaska, Brzeska 41 Mapa

Starosta Bialski Mariusz Filipiuk serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu na temat spraw związanych z rolnictwem, które odbędzie się 25 czerwca (wtorek) o godz. 11:00 w Sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej.

W trakcie pierwszej części spotkania zostaną omówione przez eksperta Biura Powiatowego w Białej Podlaskiej ARiMR w Lublinie m.in. działania, możliwe do podjęcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Pozostała część spotkania będzie poświęcona instytucji jaką jest Izba Rolnicza, a w szczególności procedurze związanej z wyborami do samorządu rolniczego, który ma realny wpływ na kształtowanie polityki rolnej.

Planowany porządek spotkania:

1. Otwarcie,
2. Powitanie gości,
3. Działania kierowane do wnioskodawców/beneficjentów w ramach PROW na lata 2014-20 – przedstawiciel BP w Białej Podlaskiej ARiMR w Lublinie,
4. Cele oraz zadania Izb Rolniczych, procedura związana z przeprowadzeniem wyborów do
Izb Rolniczych – przedstawiciel LIR w 6. Zamknięcie spotkania.
5. Dyskusja – sprawy bieżące i wnioski Lublinie.


materiał: powiat bialski
tekst: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
zdjęcie: arch. Radio Biper

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Tuczna: Szukają lekarstwa na szkody ASF-u! Technologie cyfrowe w produkcji rolnej! (galeria)

Wójt Gminy Tuczna – Zygmunt Litwiniuk, zaprosił rolników z terenu gminy ale nie tylko, dziś -10 grudnia – na konferencję: “Zastosowanie w praktyce technologii cyfrowych i działań innowacyjnych, a poprawa dochodowości produkcji rolnej”. W sali, Domu Strażaka w Tucznej zebrało się kilkadziesiąt zainteresowanych tematyką spotkania osób.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Woda wielokrotnego użycia

Rada i Parlament porozumiały się w sprawie minimalnych wymogów dotyczących ponownego wykorzystania wody w rolnictwie. Obecnie praktykę ponownego wykorzystania wody stosuje się w niewielu państwach członkowskich. – Zapewnimy UE skuteczne narzędzie umożliwiające stawienie czoła niektórym wyzwaniom związanym ze zmianą klimatu – powiedział komisarz ds. środowiska Virginijus Sinkevičius.

Czytaj więcej »

Reklama