Reklama

XX Dni Konstantynowa (zaproszenie)

Gmina Konstantynów Polecamy
Konstantynów, Park Platerów Mapa

14 lipca (niedziela) Konstantynów obchodzić będzie swoje jubileuszowe XX Dni Konstantynowa. Od godz. 14:00 w Parku Platerów organizatorzy przygotowali bogaty program atrakcji. Wśród nich m.in. piknik historyczny oraz koncerty. Na scenie zagrają Krystyna Giżowska, Defis oraz Dziani książę cygański z zespołem. Ponadto występy lokalnych artystów, wesołe miasteczko, fajerwerki, zabawy animacyjne dla dzieci, stoiska i wiele innych. Szczegóły na poniższym plakacie.

 


materiał: gmina Konstantynów
plakat: UG w Konstantynowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Leśna Podlaska: Dzień Pieczonego Ziemniaka w Worgulach (galeria)

Wójt gminy Leśna Podlaska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej Filia w Worgulach zaprosili dziś (12 października) na Dzień Pieczonego Ziemniaka w świetlicy w Worgulach. W programie znalazła się cześć artystyczna, quiz o ziemniaku, konkurs na ziemniaka cudaka dla dzieci, rozstrzygnięcie konkursu na “Potrawę z ziemniaka”, degustacja potraw konkursowych oraz wspólne biesiadowanie. Niebawem film z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Sławatycze: Folkowa Biesiada nad rzeką Bug (galeria)

24 sierpnia br. w Sławatyczach w sobotnie popołudnie nad rzeką Bug odbyła się XXXII Międzynarodowa Biesiada Nadbużańska. Biesiada Nadbużańska zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury, Zespół Szkół i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Sławatycze. Honorowy patronat nad imprezą sprawował Wójt Gminy Sławatycze Arkadiusz Misztal i Starosta Bialski

Czytaj więcej »

Reklama