Reklama

Biała Podlaska: ROD „Pod Lasem” nie tylko dla działkowców (galeria)

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Wspólny Świat” wraz z Rodzicami i nauczycielami wybrały się do naszego Ogrodu. Tu w niecodziennym środowisku miały okazję do wielozmysłowego poznawania otoczenia przyrodniczego.

„Sala doświadczania świata” w naturalnym otoczeniu: zbieranie patyków na ognisko w brzozowym lasku, chodzenie na bosaka po trawie, chlapanie się wodą, kąpiele słoneczne, swoboda, możliwość obcowania z różnorodnością roślin, kwiatów, kolorów.

Cieszy nas, że możemy podzielić się radościami jakie daje Rodzinny Ogród Działkowy”Pod Lasem”. W upalne dni warto przyjechać do ROD „Pod Lasem”. Unikalny mikroklimat,spowodowany bliskością lasu jest niedostąpienia.


materiał: ROD „Pod Lasem Biała Podlaska
tekst: Maria Krzewicka prezes Zarządu ROD „Pod Lasem”
zdjęcia: Marta Romaniuk / Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Věra Jourová w Warszawie

Liczę na równie konstruktywną postawę moich polskich partnerów – deklaruje wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej. Podczas pobytu w Warszawie Věra Jourová ma rozmawiać o kwestiach praworządności m.in. z marszałkami Sejmu i Senatu, ministrem sprawiedliwości oraz prezesami Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego. Wcześniej podczas pobytu w Polsce komisarz uczestniczyła w obchodach 75. rocznicy wyzwolenia obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej »

Janów Podlaski: Przekazano klucze lokatorom mieszkań socjalnych (galeria)

Niebawem film! Dziś fotorelacja i opis wydarzenia które miało miejsce w Janowie Podlaskim. W Urzędzie Gminy podpisano umowy z najemcami lokali socjalnych przy ul. Kościuszki 16. Lokatorzy otrzymali też klucze do wynajmowanego „eM”. Choć oficjalne otwarcie obiektu nastąpi w najbliższym terminie to z racji ukończenia projektu, zakończenia prac budowlanych i dokonanych odbiorach można było już dziś przekazać klucze i pozwolić piętnastu rodzinom na rozpoczęcie zagospodarowania i umeblowania swoich nowych domów!

Czytaj więcej »

Reklama